Opis zdjęcia
...
no i batalia na biedronki rozpoczęta :). Świetne zdjęcie.
Bardzo to dobre
Świetne +++
Bardzo dobre to zdjęcie! :)
Mam słabość do biedronek, więc trudno mi przejść obok takiego kadru obojętnie. 😊 Pięknie pokazana. Dla mnie super.
Znakomite jest
Komentarze
no i batalia na biedronki rozpoczęta :). Świetne zdjęcie.
Bardzo to dobre
Świetne +++
Bardzo dobre to zdjęcie! :)
Mam słabość do biedronek, więc trudno mi przejść obok takiego kadru obojętnie. 😊 Pięknie pokazana. Dla mnie super.
Znakomite jest