Opis zdjęcia
.
lubię takie klimaty, piękny kadr.
+++
taki piękne mgły to tylko Twoje
...bardzo ładnie...
Komentarze
lubię takie klimaty, piękny kadr.
+++
taki piękne mgły to tylko Twoje
...bardzo ładnie...