Opis zdjęcia
Trwa jeszcze ruja niedźwiedzi i można przy sporym szczęściu zaobserwować takie sceny. Bieszczady, czerwiec 2026, daleko od czatowni komercyjnych.
Najpierw były w oddaleniu od siebie. Samica jakby bała się samca, który ją bacznie obserwował. Potem podszedł do niej. Chwilę postały patrząc na siebie niezbyt przyjaźnie. Przynajmniej tak mi się zdawało. W końcu poszły w zgodzie w krzaki. 😆
Sam fakt, że taką parkę udało się wogóle uchwycić to już ogromny sukces myślę.
Dziękuję! Bardzo ciężkie warunki były, bo zdjęcie wykonałem już po zachodzie słońca. Coś tam jednak zarejestrowało się na matrycy. :)
Przepiękny kadr!
Komentarze
Najpierw były w oddaleniu od siebie. Samica jakby bała się samca, który ją bacznie obserwował. Potem podszedł do niej. Chwilę postały patrząc na siebie niezbyt przyjaźnie. Przynajmniej tak mi się zdawało. W końcu poszły w zgodzie w krzaki. 😆
Sam fakt, że taką parkę udało się wogóle uchwycić to już ogromny sukces myślę.
Dziękuję! Bardzo ciężkie warunki były, bo zdjęcie wykonałem już po zachodzie słońca. Coś tam jednak zarejestrowało się na matrycy. :)
Przepiękny kadr!