Przecież ja to wiem , dlatego dałam uśmieszek ,bo to żart. Ja naprawdę podziwiam , że Ktoś potrafi robić takie piękne foty tym niebezpiecznym zwierzętom. Ale jak spotkam to pogłaszcze, bo piekny jest i słodki i nie Mów mi tu że nie jest😉!
Pozdrowionka i samych takich pięknych kadrów życzę, bezpiecznych oczywiście!
annablue photonature.... To żaden słodziak,to bestia, która zabija. Najczęściej w czasie ataku atakuje twarz, głowę. Spotkałem 2 takie słodziaki kilka lat temu na Słowacji, na szlaku. Pobiłem rekord świata na 400 metrów. Jak spotkasz, to koniecznie pogłaszcz.
Komentarze
Przecież ja to wiem , dlatego dałam uśmieszek ,bo to żart. Ja naprawdę podziwiam , że Ktoś potrafi robić takie piękne foty tym niebezpiecznym zwierzętom. Ale jak spotkam to pogłaszcze, bo piekny jest i słodki i nie Mów mi tu że nie jest😉! Pozdrowionka i samych takich pięknych kadrów życzę, bezpiecznych oczywiście!
annablue photonature.... To żaden słodziak,to bestia, która zabija. Najczęściej w czasie ataku atakuje twarz, głowę. Spotkałem 2 takie słodziaki kilka lat temu na Słowacji, na szlaku. Pobiłem rekord świata na 400 metrów. Jak spotkasz, to koniecznie pogłaszcz.
BDB
Bardzo ładna misia :)))
Ale słodziak😄! Piękna fotka!