Opis zdjęcia
Namibia
dziś mam 37 stopni w cieniu i jest bosko.
A my narzekamy kiedy jest 32 w cieniu. 😃 Ładne.
Komentarze
dziś mam 37 stopni w cieniu i jest bosko.
A my narzekamy kiedy jest 32 w cieniu. 😃 Ładne.