Opis zdjęcia
Bociany czarne spotykam dosyć często ale każda ich obserwacja to ogromna przyjemność :-)
U mnie na Suwalszczyźnie ciężki temat:)
Dziękuję za miłe komentarze i oceny 😎
@aston martin, u nas jest ich sporo, bywają tygodnie że widuję je codziennie.
Rzadki okaz, widuje tylko na zdjeciach :)
+++
bdb
Taki kadr naprawdę cieszy oko. Spokój, elegancja i piękne kolory – nic dziwnego, że każda obserwacja tego bociana sprawia tyle radości.
Ładny Bociek :)
Ten gatunek jeszcze nie był mi pisany;)
Ten okaz przypomina mi mojego znajomego złotnika. Bdb.
Komentarze
U mnie na Suwalszczyźnie ciężki temat:)
Dziękuję za miłe komentarze i oceny 😎
@aston martin, u nas jest ich sporo, bywają tygodnie że widuję je codziennie.
Rzadki okaz, widuje tylko na zdjeciach :)
+++
bdb
Taki kadr naprawdę cieszy oko. Spokój, elegancja i piękne kolory – nic dziwnego, że każda obserwacja tego bociana sprawia tyle radości.
Ładny Bociek :)
Ten gatunek jeszcze nie był mi pisany;)
Ten okaz przypomina mi mojego znajomego złotnika. Bdb.