Opis zdjęcia
Ottawa. Polecam PE.
Dziękuję za wszystkie komentarze i oceny, a także redakcji za wyróżnienie.
Nobliwe, jak stara dobra fotografia.
...bardzo dobre z PE...
Pięknie położony:)
Bdb
Przyznam ,że pięknie to wyszło, jeszcze kilka i dam się przekonać do b&w🫠
bdb
W ładnym kadrze :)
Bardzo fajnie na PE
Fajnie to poprowadziłeś – wzrok rusza za zamkiem jak na wycieczkę i nawet nie protestuje.
Ładnie poukładane
Światło, ujęcie, konwersja do B&W - wszystko na duży plus
DNO
Komentarze
Dziękuję za wszystkie komentarze i oceny, a także redakcji za wyróżnienie.
Nobliwe, jak stara dobra fotografia.
...bardzo dobre z PE...
Pięknie położony:)
Bdb
Przyznam ,że pięknie to wyszło, jeszcze kilka i dam się przekonać do b&w🫠
Bdb
bdb
W ładnym kadrze :)
Bardzo fajnie na PE
Fajnie to poprowadziłeś – wzrok rusza za zamkiem jak na wycieczkę i nawet nie protestuje.
Ładnie poukładane
Światło, ujęcie, konwersja do B&W - wszystko na duży plus