Opis zdjęcia
...
Dobre!
Bdb.
chyba wolałbym w pionie
Bdb
bdb
Szyja Cię już nie boli? A serio, bardzo dobre :-)
+++
Komentarze
Dobre!
Bdb.
chyba wolałbym w pionie
Bdb
bdb
Szyja Cię już nie boli? A serio, bardzo dobre :-)
+++