Opis zdjęcia
Początek wiosny kiedy jeszcze niewiele oznak tej pięknej pory roku. Jedynie jakieś maleńkie zielone listeczki.Zachodzące słońce tak na złoto pomalowało pnie w bukowym lesie. Zdjęcie praktycznie bez edycji, nie chciałam utracić naturalności.
Komentarze
@lennys Miło mi ogromnie, że podoba się Tobie, ten mój złoty las, wracałam tam kilka razy ,ponieważ widok na żywo był przepiękny i te pnie w promieniach zachodzącego słońca robiły niesamowite wrażenie. Z okna i ogrodu mam widok na las ,ale inny, taki z przewagą jodeł i dębów i za każdym razem kiedy w nim jestem zawsze mnie czymś zaskakuje. Oj, to teraz czekam z niecierpliwością na Twoje fotki lasu. Pozdrawiam serdecznie!
Pieknie ten las wyszedl , uwielbiam drzewa , swiatlo piekne , to mnie zainspirowalo do odgrzebania moich zdjec lasu , moze niedlugo osmiele sie jakies dodac
AlicjaEl,dziękuję Wiesiek_J dziękuję, a las jest wielką inspiracją i nawet kiedy wydaje Ci się ,że go już dobrze znasz on ciągle zaskakuje. Pozdrawiam!
Ładnie
Las inspirujący jest. Na szczęście o tej porze roku złote godziny bywają w bardziej przyzwoitych porach dnia.