Autorze, szara plama bez wyrazu a na niej pomarańczowe paćki. Kompletnie nie wiadomo o co chodzi, a jeśli to czysta forma to bardzo mało atrakcyjna, jeśli w ogóle. Tak to wygląda z punktu widzenia kogoś, kto nie wkładał serca w tę pracę. Sam efekt odsaturowania jest tak nielubiany, ze trzeba naprawdę zrobić niezłe z nim dzieło żeby nie zostało zjechane.
dlatego nie oceniam tylko pytam ;) Sam też wystawiałem "... takie rzeczy że jeszcze mi wstyd ..." Ale im dłużej się przyglądałem zdjęciom z Galerii tym więcej miałem wątpliwości co do tego co wystawiać ... i tak mam do dzisiaj :) Sugeruje Autorowi żeby więcej uwagi poswięcał na dobór prac jakie chce wystawić.
witam na PLF ;) Jedna rada - nie wrzucaj wszystkiego na co tylko pozwala limit wystawień ;) Pokaż jedną fote, poczekaj co o niej inni powiedzą, popraw, pomyśl przede wszystkim nad tym co focisz. Naprawdę uważasz że to już czas na wystawianie ? ;)
Komentarze
kazdy w czyms jest dobry...moze kierunek piekarz??
kompletny gniot
Autorze, szara plama bez wyrazu a na niej pomarańczowe paćki. Kompletnie nie wiadomo o co chodzi, a jeśli to czysta forma to bardzo mało atrakcyjna, jeśli w ogóle. Tak to wygląda z punktu widzenia kogoś, kto nie wkładał serca w tę pracę. Sam efekt odsaturowania jest tak nielubiany, ze trzeba naprawdę zrobić niezłe z nim dzieło żeby nie zostało zjechane.
dlatego nie oceniam tylko pytam ;) Sam też wystawiałem "... takie rzeczy że jeszcze mi wstyd ..." Ale im dłużej się przyglądałem zdjęciom z Galerii tym więcej miałem wątpliwości co do tego co wystawiać ... i tak mam do dzisiaj :) Sugeruje Autorowi żeby więcej uwagi poswięcał na dobór prac jakie chce wystawić.
Jarek sam pamiętam jak mi się wydawało, że prostą odsaturowanką zawouje świat. No autor uznał że jest dobrze.
witam na PLF ;) Jedna rada - nie wrzucaj wszystkiego na co tylko pozwala limit wystawień ;) Pokaż jedną fote, poczekaj co o niej inni powiedzą, popraw, pomyśl przede wszystkim nad tym co focisz. Naprawdę uważasz że to już czas na wystawianie ? ;)