Opis zdjęcia
Brak opisu.
Obraz fajny ale, brak ostrości rozmazany kompletnie, nie podoba mi się że pod takim kątem robiłeś zdjęcie (to już bardziej subiektywna ocena). Nie dołuj się komentarzami innych - ćwicz kadr i ostrość a będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie.
bez obrazy, fota równie kiepska jak te "kompozycje"
Komentarze
Obraz fajny ale, brak ostrości rozmazany kompletnie, nie podoba mi się że pod takim kątem robiłeś zdjęcie (to już bardziej subiektywna ocena). Nie dołuj się komentarzami innych - ćwicz kadr i ostrość a będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie.
bez obrazy, fota równie kiepska jak te "kompozycje"