Witam na PLFoto :) Niestety, jak na razie klapa. Postaraj sie może wystawić jedno zdjęcie, poczekaj co o nim powiedzą inni a dopiero potem wystaw następne, lepsze. Zadne z tych wystawionych nie nadaje się na razie do prezentacji, opis "zdjęcie wykonane lustrzanką przy użyciu wody i ognia" foty jeszcze nie czyni. Gdzie widać tą wode i ogień ? Co chciałaś pokazać ? Czym zdjęcie ma przyciągnąć i zatrzymać na dłużej ? Jesli mogę doradzić - odłóż na razie nowy aparat na pułkę, poczytaj trochę, postaraj się bardziej skoncentrować na budowie kadru, kompozycji i calej technicznej otoczce fotografii a zobaczysz że wtedy będziesz potrafiła pokazać to co naprawdę warte pokazania - Twój odbiór danej chwili ;) Pozdrawiam - cześć.
Komentarze
Witam na PLFoto :) Niestety, jak na razie klapa. Postaraj sie może wystawić jedno zdjęcie, poczekaj co o nim powiedzą inni a dopiero potem wystaw następne, lepsze. Zadne z tych wystawionych nie nadaje się na razie do prezentacji, opis "zdjęcie wykonane lustrzanką przy użyciu wody i ognia" foty jeszcze nie czyni. Gdzie widać tą wode i ogień ? Co chciałaś pokazać ? Czym zdjęcie ma przyciągnąć i zatrzymać na dłużej ? Jesli mogę doradzić - odłóż na razie nowy aparat na pułkę, poczytaj trochę, postaraj się bardziej skoncentrować na budowie kadru, kompozycji i calej technicznej otoczce fotografii a zobaczysz że wtedy będziesz potrafiła pokazać to co naprawdę warte pokazania - Twój odbiór danej chwili ;) Pozdrawiam - cześć.
mz przedstawiasz lęk przed zrobieniem zdjęcia..może jednak warto coś pokazać..?