Ok, dzięki za uwagi -są dla mnie bardzo cenne! To jednak jest woda. Jest to jakby przkrój wody znajdującej się w przezroczystym naczyniu o nieregularnych kształtach. Miłego dnia i miłego wyobrażania sobie ... moje wody:)
Ok, dzięki za uwagi - to dla mnie cenna rzecz! Ale to jednak jest woda, trzeba ją tylko zobaczyć. Woda, to nie tylko powierzczhnia wody, czy strumień, ... Moja woda jest to zdjęcie wody przez przezroczyste naczynie o nieregularnych kształatach, to jakby jej przekrój.... Woda jest tematem nieskończenie szerokim i na nieskończoną ilość razy można ją sfotografować. Miłego oglądania i wyobrażania sobie ... mojej wody :)
trzeba uważać... czasem lustrzanka i woda to złe połączenie... Co do fotografii... jeśli ma się jakiś dobry pomysł, to trzeba go jeszcze dobrze zrealizować... Życzę powodzenia przy kolejnych próbach... Pozdrawiam.
Komentarze
"bo w tym cały jest ambaras ... " żeby pokazujący pokazał tak aby patrzący zobaczył ;) I tu jest pies pogrzebany, jak to mówią :)
Ok, dzięki za uwagi -są dla mnie bardzo cenne! To jednak jest woda. Jest to jakby przkrój wody znajdującej się w przezroczystym naczyniu o nieregularnych kształtach. Miłego dnia i miłego wyobrażania sobie ... moje wody:)
Ok, dzięki za uwagi - to dla mnie cenna rzecz! Ale to jednak jest woda, trzeba ją tylko zobaczyć. Woda, to nie tylko powierzczhnia wody, czy strumień, ... Moja woda jest to zdjęcie wody przez przezroczyste naczynie o nieregularnych kształatach, to jakby jej przekrój.... Woda jest tematem nieskończenie szerokim i na nieskończoną ilość razy można ją sfotografować. Miłego oglądania i wyobrażania sobie ... mojej wody :)
no ja tytułem..autor wprowadza chyba w błąd;)
Gregor [2011-02-22 09:38:14] sugerowałem się opisem...
to chyba nie jest woda..
trzeba uważać... czasem lustrzanka i woda to złe połączenie... Co do fotografii... jeśli ma się jakiś dobry pomysł, to trzeba go jeszcze dobrze zrealizować... Życzę powodzenia przy kolejnych próbach... Pozdrawiam.