A w ogóle, to może tak jak radzi Snowman w swoim blogu, cytuję: [2006-01-15 22:36:06] Jeszcze raz, bo nie chce mi sie za kazdym razem pisac tego samego. Do wszystkich wstawiajacych cos i pytajacych "Co z tym zrobic bo sie ucze". Odpowiedz krotka. Odlozyc apartat. Pojsc do biblioteki, poszukac ksiazek (jakich, w blogu gdzies tam ponizej), dobrych albumow, pojsc na wystawe (nie jedna, nie dwie), poogladac, poczytac, pomyslec, zrozumiec, przemyslec. A potem dopiero popelnic i powiesic cos, w czym bedzie wiekszy wklad autora niz tylko wysilek wlozony w uruchomienie miesnia zginajacego palca wskazujacego prawej reki, cos, co bedzie jakims wyrazeniem sie autora a nie tylko "mam nowy aparat". Koniec cytatu. Powodzenia. p-m.
Komentarze
no piekny piesek , ale nie rob mu juz takich zdjec , albo nie wystawiaj tutaj
A w ogóle, to może tak jak radzi Snowman w swoim blogu, cytuję: [2006-01-15 22:36:06] Jeszcze raz, bo nie chce mi sie za kazdym razem pisac tego samego. Do wszystkich wstawiajacych cos i pytajacych "Co z tym zrobic bo sie ucze". Odpowiedz krotka. Odlozyc apartat. Pojsc do biblioteki, poszukac ksiazek (jakich, w blogu gdzies tam ponizej), dobrych albumow, pojsc na wystawe (nie jedna, nie dwie), poogladac, poczytac, pomyslec, zrozumiec, przemyslec. A potem dopiero popelnic i powiesic cos, w czym bedzie wiekszy wklad autora niz tylko wysilek wlozony w uruchomienie miesnia zginajacego palca wskazujacego prawej reki, cos, co bedzie jakims wyrazeniem sie autora a nie tylko "mam nowy aparat". Koniec cytatu. Powodzenia. p-m.
Skoro poczatkujacy, to poczytaj o swietle, kompozycji, po Dederke siegnij...
D E L E T E
Nie obcinajmy pieskom uszu ani łap przy fotografowaniu, bo to strasznie szpeci. O ostrości nawet nie wspomnę. p-m.