Kombinuj, rób zdjęcia, krytykami się nie zrażaj, tylko bierz je do serca i w następnych zdjęciach staraj się unikać błędów popełnianych w poprzednich. Tutaj największym mankamentem jest słaba jakość obrazu, każdym aparatem da się zrobić dobre zdjęcie, ale nie w każdych warunkach no i niestety mimo tych wszystkich dziesiątek megapikseli jakość obrazu z kompaktu będzie niestety niska i nic tego nie zmieni. Dalej ponawiam prośbę o inną pozycję niż pospolitego zjadacza chleba - zasada za zwyczaj jest taka, by fotografować z poziomu fotografowanego obiektu.
Komentarze
Kombinuj, rób zdjęcia, krytykami się nie zrażaj, tylko bierz je do serca i w następnych zdjęciach staraj się unikać błędów popełnianych w poprzednich. Tutaj największym mankamentem jest słaba jakość obrazu, każdym aparatem da się zrobić dobre zdjęcie, ale nie w każdych warunkach no i niestety mimo tych wszystkich dziesiątek megapikseli jakość obrazu z kompaktu będzie niestety niska i nic tego nie zmieni. Dalej ponawiam prośbę o inną pozycję niż pospolitego zjadacza chleba - zasada za zwyczaj jest taka, by fotografować z poziomu fotografowanego obiektu.
Też miałem falstart - zacząłem od moderacji :)))))))))))))))))))))
przyjaźnie stwierdzę, że moje pierwsze wrzucone tutaj były znacznie gorsze:)
Widać, że zaczynasz zabawę z foto. Może wstrzymaj się z dalszym przysyłaniem zdjęć?