Mimo wszystko prosiłabym jednak o komentarze, gdyż jestem w 100% amatorką i opinia typu "szkoda pisać" nie pomoże mi w doskonaleniu swoich prac. Wstawiłam te zdjęcia, ponieważ uważałam, że są dość dobre. Wolałabym zostać ściągnięta na ziemię z zaznaczeniem błędów w mojej pracy, aby starać się je eliminować w przyszłości.
Komentarze
Mimo wszystko prosiłabym jednak o komentarze, gdyż jestem w 100% amatorką i opinia typu "szkoda pisać" nie pomoże mi w doskonaleniu swoich prac. Wstawiłam te zdjęcia, ponieważ uważałam, że są dość dobre. Wolałabym zostać ściągnięta na ziemię z zaznaczeniem błędów w mojej pracy, aby starać się je eliminować w przyszłości.
dokładnie...
szkoda pisać