Opis zdjęcia
Brak opisu.
Nie wiem co Wy widzicie w tych drogich statywach... ja mam taki za 129 zenków i jeżeli wiatr mocno nie wieje, okoliczni ludzie nie są zbyt ruchliwi, a ruchy sejsmiczne ziemi są w normie, to jest w sam raz :)
te statywy są beznadziejne ,już 3 mi poszedł ...dobry statyw kosztuje od 600zł w górę
Gdybyś przesunął kadr nieco w górę i w prawo, dostałbyś może nawet 3 ;)
nawet nie zasługuje na miano gniota porażka
OMG, artyzm!
1
Dark Light wymienił już główne atuty Zdjęcia. Ja dodam od siebie, ze model rewelacyjny!
ale głębia....a kadr.....ostrość,tonacja-rewelacja,mistrzostwo!
Komentarze
Nie wiem co Wy widzicie w tych drogich statywach... ja mam taki za 129 zenków i jeżeli wiatr mocno nie wieje, okoliczni ludzie nie są zbyt ruchliwi, a ruchy sejsmiczne ziemi są w normie, to jest w sam raz :)
te statywy są beznadziejne ,już 3 mi poszedł ...dobry statyw kosztuje od 600zł w górę
Gdybyś przesunął kadr nieco w górę i w prawo, dostałbyś może nawet 3 ;)
nawet nie zasługuje na miano gniota porażka
OMG, artyzm!
1
Dark Light wymienił już główne atuty Zdjęcia. Ja dodam od siebie, ze model rewelacyjny!
ale głębia....a kadr.....ostrość,tonacja-rewelacja,mistrzostwo!