Opis zdjęcia
Brak opisu.
Nie jest dobre .
A co powiecie na :http://plfoto.com/zdjecie,przyroda,bez-tytulu,2185361.html :)
nie jest dobrze :-(
a nie lepiej pstrykać z palców - taniej wyjdzie.
nieee, no nie żartuj...daj coś ciekawego..:))))
Dzięki za motywacje będę dalej Pstrykał
to dobrze Ci idzie to pstrykanie
Krótko mówiąc kukurydza to moja wielka Pasja
:D
pstrykania kukurydzy...
czego?
Uczę się..
gniot
Komentarze
Nie jest dobre .
A co powiecie na :http://plfoto.com/zdjecie,przyroda,bez-tytulu,2185361.html :)
nie jest dobrze :-(
a nie lepiej pstrykać z palców - taniej wyjdzie.
nieee, no nie żartuj...daj coś ciekawego..:))))
Dzięki za motywacje będę dalej Pstrykał
to dobrze Ci idzie to pstrykanie
Krótko mówiąc kukurydza to moja wielka Pasja
:D
pstrykania kukurydzy...
czego?
Uczę się..
gniot