Opis zdjęcia
Brak opisu.
zmieniłbym komórke, bo ta coś słabo ostrzy
Piękne
gniot
Litości.
Bzdet, szczerze mówiąc.
Poza tym - w innej tematyce, architektonicznej nawet by mi się widziało. Taki minimalizm wyszedł :]
U mnie też przeszła ulewa, z wiatrem huraganowym, ale z takim zdjęciem to ja bym się wstrzymał z upublicznieniem.
Komentarze
zmieniłbym komórke, bo ta coś słabo ostrzy
Piękne
gniot
Litości.
Bzdet, szczerze mówiąc.
Poza tym - w innej tematyce, architektonicznej nawet by mi się widziało. Taki minimalizm wyszedł :]
U mnie też przeszła ulewa, z wiatrem huraganowym, ale z takim zdjęciem to ja bym się wstrzymał z upublicznieniem.