Opis zdjęcia
Fotografia wykonana w dniu 10-06-br nad Jelenia Góra przeszła burza.
nie będę pisał, że jest PIĘKNE bo przecie to widać :)
dobre foto, co wy chcecie młotki.
przeszła i gdzie poszła???, trza było gonić i focić :-)
Ja sie nie odezwe,cisza :)), nie napisze ani slowa
jak już się tylu odezwało, to chyba coś jest w tym zdjęciu?
najgorzej jak fotograf opowiada, co chciał pokazać na fotografii...
masakra.
??????????
?
która to ta ulewa ... ?
musiala szybko "iść" ta burza bo ją przeoczyłeś...
zajebiste, jaki czas?
a ja myślałam, że to fotka słupków na chodniku....alem się pomyliła ;)
No to się spóźniłeś, skoro już przeszła ;-)
Komentarze
nie będę pisał, że jest PIĘKNE bo przecie to widać :)
dobre foto, co wy chcecie młotki.
przeszła i gdzie poszła???, trza było gonić i focić :-)
Ja sie nie odezwe,cisza :)), nie napisze ani slowa
jak już się tylu odezwało, to chyba coś jest w tym zdjęciu?
najgorzej jak fotograf opowiada, co chciał pokazać na fotografii...
masakra.
??????????
?
która to ta ulewa ... ?
musiala szybko "iść" ta burza bo ją przeoczyłeś...
zajebiste, jaki czas?
a ja myślałam, że to fotka słupków na chodniku....alem się pomyliła ;)
No to się spóźniłeś, skoro już przeszła ;-)