Opis zdjęcia
Brak opisu.
światła zabrakło niestety, ujęcie bardzo standardowe.. Nie powala niestety.. proponuję przejrzeć galerię makrofotografii i wyłapać własne błędy ;) Pozdrawiam
niedziela trwa...
Komentarze
światła zabrakło niestety, ujęcie bardzo standardowe.. Nie powala niestety.. proponuję przejrzeć galerię makrofotografii i wyłapać własne błędy ;) Pozdrawiam
niedziela trwa...