Delf ma racje!!! bez sensu, to jest portal dla ludzi ktorzy stoja z innej strony obiektywu a nie przed, fota fajna, ale nie powinna sie znalezc na portalu Zensen, przypadkiem?????
ludziom juz nei wystarczy follio na maxmodels i innych fotkowych.pl gdzie moga sie pokazac ... tu jest portal fotograficzny gdzie pokazujemy swoje fotki
Komentarze
to prawda... konto do usunięcia jest MZ...
Za co są tu te wysokie oceny? Za pracę Zensena? A czy przypadkiem nie został naruszony Regulamin plfoto?
ktos tu kogos w konia robi - http://plfoto.com/1855881/zdjecie.html .. a papieros gdzie ?
Delf ma racje!!! bez sensu, to jest portal dla ludzi ktorzy stoja z innej strony obiektywu a nie przed, fota fajna, ale nie powinna sie znalezc na portalu Zensen, przypadkiem?????
ludziom juz nei wystarczy follio na maxmodels i innych fotkowych.pl gdzie moga sie pokazac ... tu jest portal fotograficzny gdzie pokazujemy swoje fotki
po co ta fajka,tylko śmierdzi dymi-fotka ok:)
też to DELF zauważyłem...
i co za sens wystawiac siebie a fotki innych autorow .. auto promocja ...
fajne
ladnie podjety temat, bardzo zmyslowo, a zarazem nie jest wulgarnie, modelka ma swietny wyraz twarzy kadr jest spoko
super
zmyslowe
na tak
OOOOO to to to!