No i to mi się podoba! Ciekawe komentarze, a ten z wrotkami mnie rozśmieszył! Nikt od razu nie jest mistrzem, nie?! chyba, że urodził się z aparatem w dłoni zamiast wrotek na nogach!
swiatlo za ostre, motyw moze i interesujacy, ale nieciekawie przedstawiony, tlo do takiej glebi ostrosci fatalne, bardzo slabo. Podgladaj mistrzow makro na plfoto i pytaj co i jak :)
Komentarze
No i to mi się podoba! Ciekawe komentarze, a ten z wrotkami mnie rozśmieszył! Nikt od razu nie jest mistrzem, nie?! chyba, że urodził się z aparatem w dłoni zamiast wrotek na nogach!
swiatlo za ostre, motyw moze i interesujacy, ale nieciekawie przedstawiony, tlo do takiej glebi ostrosci fatalne, bardzo slabo. Podgladaj mistrzow makro na plfoto i pytaj co i jak :)
albo sprzedaj aparat i kup sobie wrotki;)
nie jest aż tak do bani - ale walcz, walcz... podgladaj lepszych i walcz,
Nie mam słów.