Prawda mnie nie kłuje w oczy tylko sposób jej przedstawiania, no ale trudno...Przemyślę opinie Twoją i pozostałych, ale jeszcze jedno zdjęcie wstawię :-)Chciałam znać zdanie fachowców i tyle! Dziękuje i pozdrawiam!
Miły być nie muszę, przynajmniej prawdę pisze. Jeśli chcesz posłuchać miłych nic nie wartych komentarzy to raczej nie tu. I tak się dziwnie dużo rozpisuję....Radzę gruntownie zmienić podejście do fotografowania. I przede wszystkim poczytać o podstawach, ćwiczyć, oglądać DNO i TOP, czytać....i tak za pół roku wstawić kolejne zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. No i odrobiny samodzielności.
No dobra super to zdjęcie nie jest, ale też nie skamlę o rady tylko proszę - jesli ktoś ma czas i ochotę na to! Właśnie uczę się ccl4, a Ty nie jesteś zbyt miły w takim sposobie wyrażania swojego zdania!
Muszę cię zmartwic Gregorio to nie telefon :(. Dziękuję Rajsia wiem, że dużo muszę się jeszcze nauczyc i na pewno to zrobię :-)
Ludzie, czy wy nie potraficie się uczyć sami, patrząc i analizując to co robią inni? Są też poradniki w Internecie i książki w bibliotekach. Ale nie trzeba zrobić gniota i skamleć potem o konstruktywną krytykę zamiast samemu się odrobine wysilić.
zwróć uwagę na jakość zdjęcia.. Twoja praca jest kompletnie nie wyrazista. brak jej ostrości i czegoś oryginalnego. dobrze że chociaż kadr jest tak zrobiony że nic nie przycina ;) miłej i praco-czasochłonnej nauki życzę
Komentarze
Prawda mnie nie kłuje w oczy tylko sposób jej przedstawiania, no ale trudno...Przemyślę opinie Twoją i pozostałych, ale jeszcze jedno zdjęcie wstawię :-)Chciałam znać zdanie fachowców i tyle! Dziękuje i pozdrawiam!
Miły być nie muszę, przynajmniej prawdę pisze. Jeśli chcesz posłuchać miłych nic nie wartych komentarzy to raczej nie tu. I tak się dziwnie dużo rozpisuję....Radzę gruntownie zmienić podejście do fotografowania. I przede wszystkim poczytać o podstawach, ćwiczyć, oglądać DNO i TOP, czytać....i tak za pół roku wstawić kolejne zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. No i odrobiny samodzielności.
No dobra super to zdjęcie nie jest, ale też nie skamlę o rady tylko proszę - jesli ktoś ma czas i ochotę na to! Właśnie uczę się ccl4, a Ty nie jesteś zbyt miły w takim sposobie wyrażania swojego zdania! Muszę cię zmartwic Gregorio to nie telefon :(. Dziękuję Rajsia wiem, że dużo muszę się jeszcze nauczyc i na pewno to zrobię :-)
Ludzie, czy wy nie potraficie się uczyć sami, patrząc i analizując to co robią inni? Są też poradniki w Internecie i książki w bibliotekach. Ale nie trzeba zrobić gniota i skamleć potem o konstruktywną krytykę zamiast samemu się odrobine wysilić.
nareszcie jakies zdjecie zrobione telefonem. juz mi sie rzygac chcialo o tych lustrzanek.
zwróć uwagę na jakość zdjęcia.. Twoja praca jest kompletnie nie wyrazista. brak jej ostrości i czegoś oryginalnego. dobrze że chociaż kadr jest tak zrobiony że nic nie przycina ;) miłej i praco-czasochłonnej nauki życzę