Opis zdjęcia
Kwiat na tle innych kwiatów
Jestem początkujący, wiedziałem że mi się dostanie ;) hehe, a poza podpisem i ramką co powinienem zmienić w zdjęciu, tak żeby wyszło lepiej ? Może ktoś napisze coś konkretnego na ten temat, byłbym wdzięczny ;)
tytuł, opis, ramka, podpis, kompozycja, temat --> na nie
po co taka wielka ramka?
A po co taki duży podpis. Wątpię aby ktoś sobie przywłaszczył to zdjęcie :)
Komentarze
Jestem początkujący, wiedziałem że mi się dostanie ;) hehe, a poza podpisem i ramką co powinienem zmienić w zdjęciu, tak żeby wyszło lepiej ? Może ktoś napisze coś konkretnego na ten temat, byłbym wdzięczny ;)
tytuł, opis, ramka, podpis, kompozycja, temat --> na nie
po co taka wielka ramka?
A po co taki duży podpis. Wątpię aby ktoś sobie przywłaszczył to zdjęcie :)