spójrz na poziom wykonania Twoich zdjęć i porównaj do innych, które są zamieszczone na tym portalu. Dużo jest rewelacyjnych zdjęć, a to raczej... ani ostrość, ani światło, pomysł wyświechtany, kadr marny...
i już wymoderowane... dbajmy o poziom tego portalu bo jest wysoki :)
a jeśli chciałeś zrobić prowokację... homm, to zły pomysł jak na początek.
Komentarze
spójrz na poziom wykonania Twoich zdjęć i porównaj do innych, które są zamieszczone na tym portalu. Dużo jest rewelacyjnych zdjęć, a to raczej... ani ostrość, ani światło, pomysł wyświechtany, kadr marny... i już wymoderowane... dbajmy o poziom tego portalu bo jest wysoki :) a jeśli chciałeś zrobić prowokację... homm, to zły pomysł jak na początek.
A czemu nie mogę pokazywać zdjęć robionych komórką..... :>
buehehhe, i jeszcze ten opis... te zdjęcia to prowokacja, albo głupota...
co to tutaj robi?! ;/
uuuuu nie!