Opis zdjęcia
Sony Ericsson 0,3MPix (bez bajerów)
chyba tak z rana na podniesienie cisnienia
żal.
Po co nam to pokazujez?
Komentarze
chyba tak z rana na podniesienie cisnienia
żal.
Po co nam to pokazujez?