Opis zdjęcia
Brak opisu.
fotka jest licha po całości..jakość jest fatalna..o czym i po co..dyskusja.
przepraszam Cie , ale Photo...nawet z g... zrobi kupę złota;)
przy knocie takim jak to photoshop jest bezsilny...-musisz to wiedzieć.i nie mędrkuj.-pozdro:D
cóz ...bez photoshopa tak jak u Ciebie..rzeczywiscie kiepsko to wygląda;)
to taki żart, ta...?
jak to jest , ze w ciągu sekundy od dodania już jest Twój komentarz? nie masz co robić? hahha zobacze zaraz Twoja twórczość.Pozdr:)
tragedia..po całości.
Komentarze
fotka jest licha po całości..jakość jest fatalna..o czym i po co..dyskusja.
przepraszam Cie , ale Photo...nawet z g... zrobi kupę złota;)
przy knocie takim jak to photoshop jest bezsilny...-musisz to wiedzieć.i nie mędrkuj.-pozdro:D
cóz ...bez photoshopa tak jak u Ciebie..rzeczywiscie kiepsko to wygląda;)
to taki żart, ta...?
jak to jest , ze w ciągu sekundy od dodania już jest Twój komentarz? nie masz co robić? hahha zobacze zaraz Twoja twórczość.Pozdr:)
tragedia..po całości.