Opis zdjęcia
Brak opisu.
Nie... za duża GO, za mocny chaos w kadrze. Było przygotować odpowiednio czysty teren i przenieść tam gąsiennicę do sfocenia. Też fociłem kilka lat kompaktem. Da się to zrobić. Bez problemu.
no i nie miałem statywu, żeby przysłonę na f/22 zamknąć, dlatego, w miarę ostro jest tylko na aparatach gębowych ;)
model fajny, gdyby go tak z profilu wziąć i troszeczkę kadr zmienić, było by o wiele lepiej
wiem wiem ze nie ostre :) robiłem to najtańszym kompaktem od panasonica :) na więcej mnie stać nie było wtedy :)
to powinna być żyleta, a nie jest
nieostre i bałagan :)
o jej taka chwila taka gąsienica i tak zmarnowane :( może jkaby wykadrowac...
Komentarze
Nie... za duża GO, za mocny chaos w kadrze. Było przygotować odpowiednio czysty teren i przenieść tam gąsiennicę do sfocenia. Też fociłem kilka lat kompaktem. Da się to zrobić. Bez problemu.
no i nie miałem statywu, żeby przysłonę na f/22 zamknąć, dlatego, w miarę ostro jest tylko na aparatach gębowych ;)
model fajny, gdyby go tak z profilu wziąć i troszeczkę kadr zmienić, było by o wiele lepiej
wiem wiem ze nie ostre :) robiłem to najtańszym kompaktem od panasonica :) na więcej mnie stać nie było wtedy :)
to powinna być żyleta, a nie jest
nieostre i bałagan :)
o jej taka chwila taka gąsienica i tak zmarnowane :( może jkaby wykadrowac...