Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen
Opis zdjęcia
Uwięziony kwiat w ogrodzeniu z siatki... po małej ulewie.
Celowo focus bardziej na kroplę, niż na środek kwiata.
Exif: Canon Eos 1000d, 50 mm, f/1.8, iso200, 1/3200 s
eee :) dziwny to portal :) żeby od razu usuwać... popierdzieliło Was? :) Jakby można było we wszystkich Waszych pracach treść jakąś znaleźć :) urujoną chyba ;)
Szkoda, że inni nie mogli sami ocenić bytność treści na zamieszczonym szocie :)
Komentarze
na żartach się nie znasz? :) Jarku Z :) pozdrawiam, Jarek K. :)
takie odpowiedzi na komentarze i moderacje nie wróżą Ci tu Kolego długiej i owocnej bytności :/
eee :) dziwny to portal :) żeby od razu usuwać... popierdzieliło Was? :) Jakby można było we wszystkich Waszych pracach treść jakąś znaleźć :) urujoną chyba ;) Szkoda, że inni nie mogli sami ocenić bytność treści na zamieszczonym szocie :)
przerost treści nad formą ;) jakoś nie moge sie tu dopatrzyć "focus bardziej na kroplę, niż na środek kwiata" ... Witam na PLfoto ;)