Wyścig mistrzów  Iglica 2002

Wyścig mistrzów Iglica 2002

Ocena będzie widoczna gdy zagłosuje co najmniej 5 osób.
mało ocen

Opis zdjęcia

Brak opisu.

Komentarze

szymlorek22 lat temu

    Driver ma racje eos 300D to super sprzet i na twoim miejscu poczekal bym troche dozbierał kasy i kupił eosa i jak tylko nauczysz sie nim obslugiwac to zobaczysz jak daleko minolta zostaje z tylu.

    MB
    Mateusz Banaś22 lat temu

      Br.Na poczatku mi mowili ze minolta jest spox (ty driver tez tak mowiles :P) a teraz mowicie ze Canon eos 300 D ? No zobaczymy.W listopadowym numerze DigiCam bedzie o fotografii rajdowej, i bedzie pisac jaki sprzet jest do tego najlepszy.Zobaczymy co oni napisza :) Jak narazie jestem za minolta :)

      driver22 lat temu

        jesli zniesiesz wydatek to canon eos 300 D. 5 500 zl + potem jakis obiektywik 200 lub 300 mm, a ten canon przemnaza ogniskowa x1.6 to bylby juz wypas. i niech mi nikt nie mowi ze to za dobry aparat dla kogos kto sie uczy. nie ma czegos takiego jak za dobry aparat. nauczy sie za rok i co zrobi ? bedzie kupowal nowy a ten spezeda za pol ceny ? Manti ten canaon to bardzo rozwojowy sprzecik. pasuja wszystkie obiektywy z rodiny eos. jesli cie stac wydac 5000 zl na niezly, ale nie bardzo dobry aparat to wysil sie jeszcze troche ( rodzice ;) i doloz 500 zl i kup canona. dluzszy obiektyw dokupisz z czasem. nawet jesli przez pierwszy rok ( a na pewno tak bedzie ) nie bedziesz potrafil wykorzystywac go lepiej niz zwyklego badziewiaka za 2000 zl to z czasem zobaczysz ze daje niesamowite mozliwosci. jak sie teraz zakopiesz w bardzo drobi ale sredni sprzet to potem bedziesz zmienial. a wiesz jak to jest ze zmianami. zawsze trzcisz sprzedajac uzywany. i to czasem sporo. a minolta dimage 7 i bedzie wycofana z produkcji ( o ile juz nie jest ) wiec potem bedziesz ja musial sprzedac za grosze

        bucek22 lat temu

          ja ci sprzedam zenita :P hehe z 4 tys pamietaj ze to antyk :) hehe nigdy bym go nie sprzedał :)

          MB
          Mateusz Banaś22 lat temu

            Ja widzialem inne fotki Minolta, i sam duzo lepsze od tej.Wedlug was jaki aparaty cyfrowy jest dobry ? Taki do 5000zl.

            bucek22 lat temu

              a ta fotka była robiona cyfrowa minolta chyba dimage cos wiecej moze powiedziec macha_Dl to jego był sprzet :P

              driver22 lat temu

                Manti mylisz sie i to bardzoooooooooooooo. To taka sama "kiszka" jak twoja. I ma taki sam wizjer i wolny auto focus. . Jedyne co zyskasz to wieksze rozdzielczosci i obiektyw z zoomem ( 28-200 mm dla 35 mm) ktorego i tak nie wymienisz. Amen.

                driver22 lat temu

                  Bede unikal. ;p. Kazdy widzi. hi hi

                  ArQ22 lat temu

                    Mati - mylisz sie

                    MB
                    Mateusz Banaś22 lat temu

                      Z tego co wiem to Minolta dimage 7i jest lustrzanka cyfrowa :)

                      szymlorek22 lat temu

                        Mateusz żadna minolta cyfrowa nie robi fot porownywalnych jakosciowo z lustrzankami. aby robic dobre jakosciowo zdjecia cyfrowe musisz miec minimum canona 300D lub inna lustrzanke cyfrowa. Zdjecie niezle

                        MB
                        Mateusz Banaś22 lat temu

                          Jestes taki pewien driver ? Zobaczymy w nastepnym roku, jak bede fotografowal Minolta, czy bedziesz mowil tak samo :P

                          TOMMYx22 lat temu

                            Driver, to temat taki sam, jak wyższość Swiąt Wielkanocnych, nad Świętami Bożego Narodzenia. :) Lepiej takich tamatów unikać. Pozdrawiam :)

                            ArQ22 lat temu

                              uuu, driver nie wywoluj wilka z lasu ;-) zupelnie sie z Toba nie zgodze

                              driver22 lat temu

                                jednak ciagle cyfra przegrywa z analogiem jesli chodzi o temat rajdy. Może sprawdza sie przy foceniu kwiatuszków i biedronek ale jesli chodzi o rajdy i podobne to albo anolog albo cyfra ale za kilka dobrych tysiaków.

                                bucek22 lat temu

                                  robione mała cyfrówka wiec miała opóznienia troszke moze pozniej bedzie lepsze :)

                                  Piotr Bozejewicz22 lat temu

                                    Wiem, wiem... Nie znam się na rajdach...

                                    Piotr Bozejewicz22 lat temu

                                      Tak, ruch. Ręki. Znaczy się absolutna Nieostrość Wszystkiego.

                                      bucek22 lat temu

                                        Może tym razem są kolory odpowiednie ! moim zdaniem widać ruch heheh ale auto jest trusiu nie wyraźne widać jak pędzie

                                        JerrYisback22 lat temu

                                          bruuum bruuuum!!