dziękuję za ocenę ale skoro uważacie że gnioty może napiszcie dlaczego, hah żeby kolejne zdjęcia były lepsze bo z bezmyślną nieuzasadnioną krytyka mogę się spotkać w przedszkolu a tu chciałam uzyskać pomocy w robieniu zdjęć, żeby nie robić ciągle tych samych błędów i nie wstawiać "bezmyślnie trzech gniotów jednocześnie"
no masz ...trzy gnioty jednocześnie ,ech te limity .regulamin poczytaj i daj się skupić na jednym zdjeciu a nie bezmyślnie wsadzasz tyle ile limit zezwala .
Komentarze
dziękuję za ocenę ale skoro uważacie że gnioty może napiszcie dlaczego, hah żeby kolejne zdjęcia były lepsze bo z bezmyślną nieuzasadnioną krytyka mogę się spotkać w przedszkolu a tu chciałam uzyskać pomocy w robieniu zdjęć, żeby nie robić ciągle tych samych błędów i nie wstawiać "bezmyślnie trzech gniotów jednocześnie"
no masz ...trzy gnioty jednocześnie ,ech te limity .regulamin poczytaj i daj się skupić na jednym zdjeciu a nie bezmyślnie wsadzasz tyle ile limit zezwala .