Opis zdjęcia
Brak opisu.
i znów 50kb?? masz przecież jeszcze 200 do wykorzystania - to się odbija na jakości... jakiś pomysł miałaś, ale wykonanie przeciętne - można było pobawić się światłem, głębią ostrości... tytuł łopatologiczny.. pozdr :)
wg mnie słabe
Do mnie nie przemawia. Trochę za ciemne, światło nie do końca mi się widzi.
Komentarze
i znów 50kb?? masz przecież jeszcze 200 do wykorzystania - to się odbija na jakości... jakiś pomysł miałaś, ale wykonanie przeciętne - można było pobawić się światłem, głębią ostrości... tytuł łopatologiczny.. pozdr :)
wg mnie słabe
Do mnie nie przemawia. Trochę za ciemne, światło nie do końca mi się widzi.