Opis zdjęcia
Brak opisu.
telefonem można zrobić dobre zdjęcie...
mclena - a teraz bede 'wymagal' abys w swoich komentarzach chociaz sie wysilila na cos wiecej niz ctrl+c ctrl+v (vide twoj kom z poprzedniej foty..)
Wyczerpałeś limit dodawania zdjęć. Następne będziesz mógł dodać 2010-10-30.
nie uważam sie za fotografa... zdjęcia robione telefonem... nie wymagajcie nie wiadomo czego...
wypalone to niebo...
bardzo zgrabnie
Komentarze
telefonem można zrobić dobre zdjęcie...
mclena - a teraz bede 'wymagal' abys w swoich komentarzach chociaz sie wysilila na cos wiecej niz ctrl+c ctrl+v (vide twoj kom z poprzedniej foty..)
Wyczerpałeś limit dodawania zdjęć. Następne będziesz mógł dodać 2010-10-30.
nie uważam sie za fotografa... zdjęcia robione telefonem... nie wymagajcie nie wiadomo czego...
wypalone to niebo...
bardzo zgrabnie