A obszerniej: Dziecko idzie sobie niosąc kota. W tle widać dom i jakiś ogródek. Dziecko chyba się cieszy, ale ciężko powiedzieć na pewno, bo mina nie wyraża konkretnej emocji, którą warto by uchwycić. Kot myśli zapewne jak uciec, bezradnie zwisając na rękach. Zdjęcie nie ma w sobie szczególnego piękna, ani wartej pokazania (bo np. interesującej) brzydoty. Dzieci z kotami też mogą być ciekawym obiektem fotograficznym, ale dobrze gdyby przedstawiały sobą coś więcej niż to co widać na pierwszy rzut oka. Jeśli masz jakąś emocję związaną z osobą dziewczynki, kota, z miejscem albo czasem w którym to pstryknąłeś, to dobrze. Chodzi jednak o to, że my nie mamy i emocji tej szukamy. Kiedy Ty popatrzysz np. na tą fotkę: http://plfoto.com/1644888/zdjecie.html, poczujesz dokładnie to samo co my patrząc na powyższą. mianowicie - nic. Przepraszam, że się tak wymądrzam i filozofuję, ale tak mnie mentorsko naszło.
Komentarze
No super, śliczne zdjęcie.....Ael popatrz, 8 komentarzy w ciągu kilku chwil....ja bym tak chciał....
A obszerniej: Dziecko idzie sobie niosąc kota. W tle widać dom i jakiś ogródek. Dziecko chyba się cieszy, ale ciężko powiedzieć na pewno, bo mina nie wyraża konkretnej emocji, którą warto by uchwycić. Kot myśli zapewne jak uciec, bezradnie zwisając na rękach. Zdjęcie nie ma w sobie szczególnego piękna, ani wartej pokazania (bo np. interesującej) brzydoty. Dzieci z kotami też mogą być ciekawym obiektem fotograficznym, ale dobrze gdyby przedstawiały sobą coś więcej niż to co widać na pierwszy rzut oka. Jeśli masz jakąś emocję związaną z osobą dziewczynki, kota, z miejscem albo czasem w którym to pstryknąłeś, to dobrze. Chodzi jednak o to, że my nie mamy i emocji tej szukamy. Kiedy Ty popatrzysz np. na tą fotkę: http://plfoto.com/1644888/zdjecie.html, poczujesz dokładnie to samo co my patrząc na powyższą. mianowicie - nic. Przepraszam, że się tak wymądrzam i filozofuję, ale tak mnie mentorsko naszło.
auć
PSTRYK!
nie
rzelcio sie kryje!
Next :((
wrzuć to w album albo w kosz..