Opis zdjęcia
Brak opisu.
mi się podoba, w tym przypadku nie chodziło o zdjęcie tylko o przedstawienie chleba w nieco innej formie.
kimkolwiek jestes autorze, pozdrawiam Cie :DDDDD powodzenia
och ty karol....nie mozna -1 dac?
kurde...tak plaskie, ze az piekne :)
Mój komentarz dotyczy zdjęcia a nie chleba.To jest różnica
piekarz popisał się większą fantazją niż fotograf ;>
nie nazywaj chleba gniotem chlopcze bo Ci go zabraknie
Oj nie ,nie do galerii
a co , plfoto tak pieknego chleba nie warte ??? zaraz jakis rezolutny fotogrfik fik nacisnie koszyczek i bedzie z siebie dumny
ojoj ale gniot
mi to się aż przykro robi jak coś takiego widzę na plfoto :)
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Komentarze
mi się podoba, w tym przypadku nie chodziło o zdjęcie tylko o przedstawienie chleba w nieco innej formie.
kimkolwiek jestes autorze, pozdrawiam Cie :DDDDD powodzenia
och ty karol....nie mozna -1 dac?
kurde...tak plaskie, ze az piekne :)
Mój komentarz dotyczy zdjęcia a nie chleba.To jest różnica
piekarz popisał się większą fantazją niż fotograf ;>
nie nazywaj chleba gniotem chlopcze bo Ci go zabraknie
Oj nie ,nie do galerii
a co , plfoto tak pieknego chleba nie warte ??? zaraz jakis rezolutny fotogrfik fik nacisnie koszyczek i bedzie z siebie dumny
ojoj ale gniot
mi to się aż przykro robi jak coś takiego widzę na plfoto :)
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD