Opis zdjęcia
Brak opisu.
moderatorze działaj :D
Co rok prorok...
LOL:D:D:D
taką konewkę to lepiej sobie wylać na głowę,pełną zimnej wody..
"Fotografuje wszystko co piękne" czy wg ciebie ta konewka jest piękna ^^ %-D
może chodziło autorowi o tą trawke którą ledwo co widac ?
a już w szczególności nie jest ostra tytułowa konewka
brak ładu i składu w obrazku..po co coś takiego w ogóle fotografować..o wystawieniu na forum już nie wspomnę..szok!
nic tutaj nie jest ostre
Komentarze
moderatorze działaj :D
Co rok prorok...
LOL:D:D:D
taką konewkę to lepiej sobie wylać na głowę,pełną zimnej wody..
"Fotografuje wszystko co piękne" czy wg ciebie ta konewka jest piękna ^^ %-D
może chodziło autorowi o tą trawke którą ledwo co widac ?
a już w szczególności nie jest ostra tytułowa konewka
brak ładu i składu w obrazku..po co coś takiego w ogóle fotografować..o wystawieniu na forum już nie wspomnę..szok!
nic tutaj nie jest ostre