Opis zdjęcia
Kamień węgielny pod kościół położono w 1309r. zbudowany w układzie bazyliki trójnawowej. Wnętrze kościoła kryje wiele cennych zabytków z epoki gotyku, między innymi malowidła naścienne z lat 1380-1390, które widać na zdjęciu po lewej stronie. Wraz ze starówką toruńską jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Komentarze
darles, dziękuję Ci, że osobiście potwierdziłeś fakt braku symetrii miedzy nawą główną a ołtarzem, a jednak takie błędy zdarzają się nie tylko fotografom a i budowniczym:)) pozdrawiam :)
wróciłem tu bo w niedzielę podziwiałem Twój kadr na żywca i znowu oko chciałem nacieszyć a już nie mnie w Toruniu :) no i prawdę prawisz faktycznie jakoś krzywo tam i sporo pajęczyn wkoło :(
darles, lacny z tym kadrem z mojej strony jest wszystko w porządku, ten kościół jest jednym z niewielu, gdzie ołtarz nie jest w osi nawy głównej. Mam kilka innych zdjęć i wszędzie występuje asymetryczność spowodowana przesunięciem ołtarza w stosunku do osi kościoła, widać to rownież na zdjęciach różnych stron opisujących ten kościół np. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_%C5%9Bw._Jakuba_w_Toruniu, dziękuję Wam za wnikliwe oglądanie i komentarze, żałuję, że odrazu nie napisałem tego w opisie, pozdrawiam:)
za darles, ogolnie dobrze ale jestem za centralnym kadrem, pozdrawiam
ładnie w kolorach się dzieje, co do kadru to starałbym się ustawić idealnie na środku tak aby ołtarz był w centrum kadru, wówczas tego typu obiekty wyglądają monumentalniej ale ogólnie ++
Bardzo dobry kadr....przyjemny w odbiorze....
m/z poradziłeś sobie nieźle, a cóż to za pomysł by ludzi z kościołów wypędzać? ;) znam takich co by zapędzali ;) niełatwe to są zdjecia, ale to mi się podoba :)
tomasgda, mam inne kadry bez ludzi, ale zdecydowałem się na ten z ludzmi, który pokazuje stary kościół, ale żywy:) dzięki i pozdr.
trudny temat ale jest dobrze, jeszcze żeby tych ludzi nie było