Opis zdjęcia
Bieszczady lipiec 2007
Powiało grozą, świetna fotka ale bym trochę dół ciachnoł.A tak to fajna fotka.Zapraszam do siebie.
Komentarze
Powiało grozą, świetna fotka ale bym trochę dół ciachnoł.A tak to fajna fotka.Zapraszam do siebie.