Ostatnie komentarze


Byle do wieczora

Tak, to jest Szczecin.

48 min
Azory

plusy mocno dodatnie

2 godz.
Byle do wieczora

To jest Szczecin.

fale

+++

2 godz.
Żołna z ważką

Znajomy patol (:

3 godz.

Moje klimaty. Oglądam z niekłamaną radością.

3 godz.
...

no i batalia na biedronki rozpoczęta :). Świetne zdjęcie.

3 godz.
...

Bardzo to dobre

***

Ascetyczny kadr o niezwykłym spokoju.

3 godz.
.

Fajne w tym ciemnym klimacie.

3 godz.
.

Słodkie :)

3 godz.
Stacja Międzygalaktyczna

Betonowe okna wyglądają ciekawie.

3 godz.
...

Wszystko zawarte w architektonicznym łuku, dobre.

3 godz.
W oczekiwaniu na ...

Dziękuję za informację. Widzę, że na wschodzie Poznania jest znacznie więcej do fotografowania. ;)

3 godz.
...

Świetne +++

3 godz.
Porządek w Ruchu

Ładnie płynie w ruchu.

3 godz.
jASKÓŁKA

Lot jaskółki pośród starych, szarych murów, klimatyczne.

3 godz.
One step closer...

Bdb

3 godz.
Gromada M92

tacyt dobrze prawi :)

3 godz.
Azory

Ładnie

3 godz.
Pliszka siwa

Bdb

3 godz.
Brodziec piskliwy

Bdb

3 godz.
Brodziec piskliwy

Bardzo ładnie pokazany

3 godz.
Żołna z ważką

Bdb

3 godz.
Żołna w starcie

Bdb

3 godz.
Nad wodą

Lubię

3 godz.
Zachód Słońca

Bdb

4 godz.
Byle do wieczora

Ładnie

4 godz.
jASKÓŁKA

Podoba się

4 godz.
.

Podoba się

4 godz.
Projekt Blue Beam

ładnie

4 godz.
Porządek w Ruchu

Lubię bardzo

4 godz.
Złoto poranka

Właśnie za takie malowanie uwielbiam stare szkiełka ...Super :)

4 godz.
zaś nie trybi przez te wertepy...

Dobre :)))

4 godz.
...

Bardzo dobre to zdjęcie! :)

4 godz.
Randka

Piękna parka

4 godz.
Byle do wieczora

BDB

4 godz.
Stacja Międzygalaktyczna

Super

4 godz.
Żołny 14

Fantastyczne zdjęcie!

4 godz.

Bardzo ładny obraz

4 godz.

@bstanisz Człowiek z Montany. @zgred1 a jak myślisz? ;)

4 godz.
Bawolec rudy

Bardzo...

4 godz.
trzy kadry z ulicy Freta - II

Lubię

4 godz.
...

Mam słabość do biedronek, więc trudno mi przejść obok takiego kadru obojętnie. 😊 Pięknie pokazana. Dla mnie super.

4 godz.
Bal

Bdb

4 godz.
LU

Bdb

4 godz.
Spider-manów dwóch :)

Bardzo fajnie wszystko poukładane

4 godz.
Pliszka siwa

Potwierdzam, śliczna seria.

4 godz.
...

Bardzo fajnie na PE

4 godz.
#1302

Kolejne świetne

4 godz.