Tak, to jest Szczecin.
plusy mocno dodatnie
To jest Szczecin.
+++
Znajomy patol (:
Moje klimaty. Oglądam z niekłamaną radością.
no i batalia na biedronki rozpoczęta :). Świetne zdjęcie.
Bardzo to dobre
Ascetyczny kadr o niezwykłym spokoju.
Fajne w tym ciemnym klimacie.
Słodkie :)
Betonowe okna wyglądają ciekawie.
Wszystko zawarte w architektonicznym łuku, dobre.
Dziękuję za informację. Widzę, że na wschodzie Poznania jest znacznie więcej do fotografowania. ;)
Świetne +++
Ładnie płynie w ruchu.
Lot jaskółki pośród starych, szarych murów, klimatyczne.
Bdb
tacyt dobrze prawi :)
Ładnie
Bardzo ładnie pokazany
Lubię
Podoba się
ładnie
Lubię bardzo
Właśnie za takie malowanie uwielbiam stare szkiełka ...Super :)
Dobre :)))
Bardzo dobre to zdjęcie! :)
Piękna parka
BDB
Super
Fantastyczne zdjęcie!
Bardzo ładny obraz
@bstanisz Człowiek z Montany. @zgred1 a jak myślisz? ;)
Bardzo...
Mam słabość do biedronek, więc trudno mi przejść obok takiego kadru obojętnie. 😊 Pięknie pokazana. Dla mnie super.
Bardzo fajnie wszystko poukładane
Potwierdzam, śliczna seria.
Bardzo fajnie na PE
Kolejne świetne
Tak, to jest Szczecin.
plusy mocno dodatnie
To jest Szczecin.
+++
Znajomy patol (:
Moje klimaty. Oglądam z niekłamaną radością.
no i batalia na biedronki rozpoczęta :). Świetne zdjęcie.
Bardzo to dobre
Ascetyczny kadr o niezwykłym spokoju.
Fajne w tym ciemnym klimacie.
Słodkie :)
Betonowe okna wyglądają ciekawie.
Wszystko zawarte w architektonicznym łuku, dobre.
Dziękuję za informację. Widzę, że na wschodzie Poznania jest znacznie więcej do fotografowania. ;)
Świetne +++
Ładnie płynie w ruchu.
Lot jaskółki pośród starych, szarych murów, klimatyczne.
Bdb
tacyt dobrze prawi :)
Ładnie
Bdb
Bdb
Bardzo ładnie pokazany
Bdb
Bdb
Lubię
Bdb
Ładnie
Podoba się
Podoba się
ładnie
Lubię bardzo
Właśnie za takie malowanie uwielbiam stare szkiełka ...Super :)
Dobre :)))
Bardzo dobre to zdjęcie! :)
Piękna parka
BDB
Super
Fantastyczne zdjęcie!
Bardzo ładny obraz
@bstanisz Człowiek z Montany. @zgred1 a jak myślisz? ;)
Bardzo...
Lubię
Mam słabość do biedronek, więc trudno mi przejść obok takiego kadru obojętnie. 😊 Pięknie pokazana. Dla mnie super.
Bdb
Bdb
Bardzo fajnie wszystko poukładane
Potwierdzam, śliczna seria.
Bardzo fajnie na PE
Kolejne świetne