Gratulacje! Ciekawie wyszło.
Fajne.
Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.
Ładnie. :)
Fajne ujęcie. Piękna fota.
extra jest,świetne spojrzenie
Ładnie
+++++
BDB
Świetne
Dobre
Bardzo ładna misia :)))
Piękne foto
Lubię
Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)
Super
Bdb
O proszę zaskoczyłaś mnie :)
Sam....w wielkim mieście ;)
Świetny klimat
Niesamowite....jestem pod dużym wrażeniem :)
Fajne...widziałem fimiki przerażonych ludzi z tego mostu ;D
Bardzo ładnie...naturalnie
Bardzo...
Pięknie dziękuję :)
Normalnie cudo.I te kolorki.
Gratuluje!
👍😍
Plusa nie dam, ale modelka klasa.
Ale słodziak😄! Piękna fotka!
Piękny ten typ😀z baśniowego ogrodu! Z "Grą o Tron" mi sie skojarzył tam zawsze wszystko takie mroczne było.
Kto dorósł wchodzi bez obaw😀 Fajny pomysł i realizacja!
Portret dobry jest. Tylko badylek jakiś taki zwiędnięty. Nie chciało się nimfie poszukać świeższego ? ;)
Wręcz niewiarygodne co można wykreować, jak Piszesz, z naskórka. Idealne cudeńko!!!
Piękna letnia fotka! W takich okolicznościach przyrody to można marzyć!
Uniwersytet jest Mickiewicza, a że w Gnieźnie wszystko jest Jana Pawła II, to i tu nie mogło Go zabraknąć:-)))
@ Greenhorn Dzięki za wyjaśnienie:)
👍😀
@Greenhorn, to zależy jaki numer na budynku - 44 czy 2137. ;)
@Greenhorn Dzięki.
Gratulacje! Ciekawie wyszło.
Fajne.
Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.
Ładnie. :)
Fajne ujęcie. Piękna fota.
extra jest,świetne spojrzenie
Ładnie
+++++
BDB
Świetne
BDB
BDB
Dobre
+++++
Bardzo ładna misia :)))
Piękne foto
Lubię
Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)
Super
Bdb
Bdb
O proszę zaskoczyłaś mnie :)
Bdb
Sam....w wielkim mieście ;)
Świetny klimat
Lubię
Bdb
Niesamowite....jestem pod dużym wrażeniem :)
Bdb
Fajne...widziałem fimiki przerażonych ludzi z tego mostu ;D
Lubię
Bardzo ładnie...naturalnie
Bardzo...
Pięknie dziękuję :)
Normalnie cudo.I te kolorki.
Gratuluje!
👍😍
Plusa nie dam, ale modelka klasa.
Ale słodziak😄! Piękna fotka!
Piękny ten typ😀z baśniowego ogrodu! Z "Grą o Tron" mi sie skojarzył tam zawsze wszystko takie mroczne było.
Kto dorósł wchodzi bez obaw😀 Fajny pomysł i realizacja!
Portret dobry jest. Tylko badylek jakiś taki zwiędnięty. Nie chciało się nimfie poszukać świeższego ? ;)
Wręcz niewiarygodne co można wykreować, jak Piszesz, z naskórka. Idealne cudeńko!!!
Piękna letnia fotka! W takich okolicznościach przyrody to można marzyć!
Uniwersytet jest Mickiewicza, a że w Gnieźnie wszystko jest Jana Pawła II, to i tu nie mogło Go zabraknąć:-)))
@ Greenhorn Dzięki za wyjaśnienie:)
👍😀
@Greenhorn, to zależy jaki numer na budynku - 44 czy 2137. ;)
Super
@Greenhorn Dzięki.