o w tunelu a kolorowo. wyszło pięknie.
Fajny miejski kadr
Bdb
Fajne
Patrzy tak, jakby liczył wszystkie ryby po imieniu ;)
Świetne ujęcie
Dobre
Miękkie tło pięknie podkreśla kruchość maku.
Fajny kadr
Fajne to bardzo
Ekstra!
Gdzie można kupić?
Bdb.
Ładnie.
Świetny portret. Piękne szarości.
ogniste
Piękną miejscówka.
Pomiar3 - wybaczam ;)
domek na zakręcie. mieszkanie w nim to chyba masakra.
piękne zestawienia.
korygowana pochyłość ujawniła eliptyczność śladów gwiazd i planet, ciekawe, pozdrawiam
Super.
nie ma co tylko trzeba się uśmiechnąć, baaardzo pozytywne zdjęcie :).
no mroczne zdecydowanie.
poszła sobie bo zobaczyła znak?
przyjemność widzenia :)
fajne
jakaś AI-podobna technika?
ma, ale nie lubi cywilizacji... patrząc na dzisiejszy świat, czy nie ma racji?
Ćiekawe spojrzenie, pomysl i realizacja na tak
Świetne
Bardzo mi sie podoba sposób pokazania. Świetna kompozycja, światło i kontrast
Bardzo dziękuję za miłe komentarze i wyróżnienie.
Dziękuję bardzo za dobre słowo dobry człowieku.
+++
Czad👍👍👍
Mega obrazek,lubię takie👍👍👍
Super MIŚ😀 ,a fotka MEGA!
Śliczne zdjęcie!
Tło dwukolorowe jest świetnym kontrastem dla tego kwiatuszka w odcieniu blue!
W bardzo fajnym stylu ten portrecik. Taki malarski wyszedł ,strój modelki świetny i piękne oczy.
plusy
nie ma na fryzjera?...:))
Ulotny duch natury.
I słusznie bo kto by pokazywał ten piekny swiat....Super strzał
Świetny kadr
@Blueman zgadzam się i należy to zrobić cicho a szybko....Świetny strzał
Dziękuję :) @ Blueman - ?
o w tunelu a kolorowo. wyszło pięknie.
Fajny miejski kadr
Bdb
Fajne
Patrzy tak, jakby liczył wszystkie ryby po imieniu ;)
Świetne ujęcie
Bdb
Dobre
Miękkie tło pięknie podkreśla kruchość maku.
Fajny kadr
Fajne to bardzo
Ekstra!
Gdzie można kupić?
Bdb.
Bdb.
Ładnie.
Świetny portret. Piękne szarości.
ogniste
Piękną miejscówka.
Pomiar3 - wybaczam ;)
domek na zakręcie. mieszkanie w nim to chyba masakra.
piękne zestawienia.
korygowana pochyłość ujawniła eliptyczność śladów gwiazd i planet, ciekawe, pozdrawiam
Super.
nie ma co tylko trzeba się uśmiechnąć, baaardzo pozytywne zdjęcie :).
no mroczne zdecydowanie.
poszła sobie bo zobaczyła znak?
przyjemność widzenia :)
fajne
jakaś AI-podobna technika?
ma, ale nie lubi cywilizacji... patrząc na dzisiejszy świat, czy nie ma racji?
Ćiekawe spojrzenie, pomysl i realizacja na tak
Świetne
Bardzo mi sie podoba sposób pokazania. Świetna kompozycja, światło i kontrast
Bardzo dziękuję za miłe komentarze i wyróżnienie.
Dziękuję bardzo za dobre słowo dobry człowieku.
+++
Czad👍👍👍
Mega obrazek,lubię takie👍👍👍
Super MIŚ😀 ,a fotka MEGA!
Śliczne zdjęcie!
Tło dwukolorowe jest świetnym kontrastem dla tego kwiatuszka w odcieniu blue!
W bardzo fajnym stylu ten portrecik. Taki malarski wyszedł ,strój modelki świetny i piękne oczy.
plusy
nie ma na fryzjera?...:))
Ulotny duch natury.
I słusznie bo kto by pokazywał ten piekny swiat....Super strzał
Świetny kadr
@Blueman zgadzam się i należy to zrobić cicho a szybko....Świetny strzał
Dziękuję :) @ Blueman - ?