Ostatnie komentarze


_MG_1894-3

Gratulacje! Ciekawie wyszło.

31 min
#1301

Fajne.

42 min

Kolega mógłby zatrudnić się do agencji reklamowej.

43 min
Jezioro Czorsztyńskie

Ładnie. :)

49 min
...

Fajne ujęcie. Piękna fota.

54 min

extra jest,świetne spojrzenie

2 godz.
Między ogniem a lodem

Ładnie

2 godz.
trzy kadry z ulicy Freta - I

+++++

2 godz.
Bal

BDB

2 godz.
Zanim wstanie słońce

Świetne

2 godz.
W wodzie po pas

BDB

2 godz.
Niedźwiedzica

BDB

2 godz.
...

Dobre

2 godz.
...

+++++

2 godz.
Niedźwiedzica

Bardzo ładna misia :)))

2 godz.
W wodzie po pas

Piękne foto

2 godz.
Między ogniem a lodem

Lubię

2 godz.
#1301

Niesamowite zestawienie.....Bardzo misie :)

2 godz.

Super

2 godz.

Bdb

2 godz.

Bdb

2 godz.
leśna nimfa

O proszę zaskoczyłaś mnie :)

2 godz.
Bal

Bdb

2 godz.
trzy kadry z ulicy Freta - I

Sam....w wielkim mieście ;)

2 godz.
Zanim wstanie słońce

Świetny klimat

2 godz.
Lublin

Lubię

2 godz.
...

Bdb

2 godz.
***

Niesamowite....jestem pod dużym wrażeniem :)

2 godz.
Lublin - widok z Bramy Krakowskiej

Bdb

2 godz.
Szklany most

Fajne...widziałem fimiki przerażonych ludzi z tego mostu ;D

2 godz.
Mini

Lubię

2 godz.
'gdzie strumyk...'

Bardzo ładnie...naturalnie

2 godz.
#027

Bardzo...

2 godz.
Próba mikrofonu

Pięknie dziękuję :)

2 godz.
W wodzie po pas

Normalnie cudo.I te kolorki.

2 godz.
_MG_1894-3

Gratuluje!

2 godz.
Na zakrętach życia

👍😍

leśna nimfa

Plusa nie dam, ale modelka klasa.

Niedźwiedzica

Ale słodziak😄! Piękna fotka!

Czarnoksiężnik

Piękny ten typ😀z baśniowego ogrodu! Z "Grą o Tron" mi sie skojarzył tam zawsze wszystko takie mroczne było.

Za otwartymi drzwiami.

Kto dorósł wchodzi bez obaw😀 Fajny pomysł i realizacja!

leśna nimfa

Portret dobry jest. Tylko badylek jakiś taki zwiędnięty. Nie chciało się nimfie poszukać świeższego ? ;)

3 godz.
***

Wręcz niewiarygodne co można wykreować, jak Piszesz, z naskórka. Idealne cudeńko!!!

summer dream

Piękna letnia fotka! W takich okolicznościach przyrody to można marzyć!

UAM

Uniwersytet jest Mickiewicza, a że w Gnieźnie wszystko jest Jana Pawła II, to i tu nie mogło Go zabraknąć:-)))

3 godz.
Udanych zakupów

@ Greenhorn Dzięki za wyjaśnienie:)

3 godz.
Ucieczka

👍😀

UAM

@Greenhorn, to zależy jaki numer na budynku - 44 czy 2137. ;)

3 godz.
1

Super

3 godz.
Peryskop Gubałówki

@Greenhorn Dzięki.