Ostatnie komentarze


EMIRATES - Fly Better 😁

... no tak. To tylko level ->0<- ale gdy tylko oderwą się od ziemi to OOooohoho!

2 min
Opowieść z mchu i światła

Hej...!... jesteś :-)

5 min
siedząc samotnie na pustyni

ta przestrzeń jest hipnotyzująca

Wieczorne słoneczko😉

śliczny jest...

11 min
Lublin - tunel na ulicy Kunickiego

Mój klimat, dobry kadr, symetria przyciąga.

36 min
...

plusy dodatnie

37 min
...

Mega!

40 min
Brzegiem Bałtyku

Dziękuję, miło że się podoba. Dla osób które znają miejsce, opowiem że w momencie wykonywania zdjęcia stałem około 15-20 metrów od mola a woda wlewała mi się d...

42 min
Opowieść z mchu i światła

jak marzenie

50 min
Obiadowanie

+++

56 min
Opowieść z mchu i światła

Bdb

57 min
-

+++

57 min

KLASA !!!

2 godz.

wyśmienita fotografia !!!

2 godz.

fajowskie bardzo !!!

2 godz.
Spięty

LUBIĘ !!!

2 godz.
Wesoła kobietka

uroczy portrecik !!!

2 godz.
LU

świetny street !!!

2 godz.
Wypad na ryby

BDB 👏👍👌

2 godz.
Sen cukrzyka

BDB !!!

2 godz.
Lublin - tunel na ulicy Kunickiego

Bdb +++

2 godz.
Polne kwiaty

Ten kadr bardzo mi się podoba.

2 godz.
Alternatywna wersja życia.

Dziękuję za oceny i komentarze. Cieszę się, że ta seria przypadła części z Was do gustu. :)

2 godz.
Jedność...

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam. :)

2 godz.
W kapeluszu Ci do twarzy. 1/2.

Bardzo dziękuję za komentarze. To pokazuje, że warto czytać, oglądać i podglądać ;) prace innych autorów. :D

2 godz.
W kapeluszu Ci do twarzy. 2/2.

@Big Don Ovich - w tym przypadku kolor też bardziej mi się podoba, ale nie chciałem powielać schematu z poprzedniego zdjęcia i stąd decyzja o B/W i innym kadrow...

2 godz.
W samo południe

Dziękuję Wam za opinie i głosy. @Harnass - dokładnie takie miałem skojarzenie, stąd tytuł. :)

2 godz.
Taki sobie maczek

Dziękuję Wam! Pozdrawiam :)

2 godz.
makowe nastroje...

Świetny kadr :)

2 godz.
in the garden of oblivion....

Bdb

2 godz.
1000105161

Podoba się!

2 godz.
Opowieść z mchu i światła

Śliczne ujęcie, pastelowe kolorki.

2 godz.
Brzegiem Bałtyku

Mega! Uwielbiam takie

2 godz.
Alpy

pięknie w kadrze !!!

2 godz.
#026

bardzo porzą∂na praca, lubię niezmiennie twoje portrety w kwadratach z ramą !!!

2 godz.
Ucieczka

świetnie dynamiczne, podoba się !!!

2 godz.
kamuflaż ;)

klasa 👏👏👏

2 godz.
izba

za Big Don'em !!!

2 godz.
ul. Stalowa

fajna okolica 😁, bywałem w tych okolicach często jako nastolatek, jeździło się po wkładki do kaset do Dziupli na Ząbkowską... - świetny street 👏👍👌

3 godz.
Sen cukrzyka

Piękna układanka!

Nowa ziemia

To glony w przydrożnym rowie , które na kolorowej fotce wygladaja jak lądy i wyspy ,a woda to oceany😀Dodatkowo przymrozek lekko ściął wodę wokół glonów.

Podziemna Wieliczka

pozdrowienia.

3 godz.
...

dobry street !!!

3 godz.
LU

solidny street !!! świetna GO !!!

3 godz.
Foch

Miło, że się podoba. Dziękuję.

BT

wyczekałeś !!!, świetna fota !!!

3 godz.
Obywatel miejskich żywopłotów

Wszystkim bardzo dziękuję.

Spacer

fajne bardzo, jest klimacik 👍

3 godz.
Antidotum Leszno 2026

bdb dramatyczny kadr !!!

3 godz.
Foch

kapitalne z tym tytułem, 👏👏👏 i gratki !!!

3 godz.