Ostatnie komentarze


Świtanie

spokojnie...

RO
42 min
Chmurki i górki

bdb

53 min
Autobus

ale droga.. :-)

53 min
Świtanie

+++

.

tylko na PE, świetna perspektywa i świetnie opowiada o współistnieniu różnych aktywności w przestrzeni miejskiej - ciekawe jaki odbiór dałaby wersja B&W.

2 godz.
#024

Michelle Pfeiffer lub Jej sobowtór(a) - (ach te feminizmy)

***

Dziękuję Piotrze! Mi też jest miło :)

2 godz.
.

wyśmienite jest - dla mnie SUPER !!!

2 godz.
...

bardzo fajowskie jest, 👏👍

2 godz.
...

kawał porządnego kadru !!!

2 godz.
w Polskę idziemy...

bdb i świetny tytuł !!!

2 godz.
***

znakomity pomysł i wykonanie, miło poznać 🤝

2 godz.
...

Ciekawy wielowarstwowy kadr. Tylko szlachcic psa nie wyprowadził :)

2 godz.
Decyzja

Bardzo dziękuję wszystkim :))

2 godz.
Świtanie

Są poranki, które budzą człowieka... i takie, które budzą zachwyt. Ten zdecydowanie należy do tych drugich.

2 godz.
p

bardzo +++

2 godz.
Nad wodą

piękny mgiełkowy klimacik !!!

2 godz.
Rzepaki

za silhouette 😁

2 godz.
Geometria nieoczywista 2

tu też fajnie !!!

2 godz.
Geometria nie oczywista

fajne jest bardzo !!!

2 godz.
ptaszek na uwięzi

śliczności !!!

2 godz.
Szkodniki ;)

w cudnym świetle !!! piękne jest !!!

2 godz.
NA AMHARSKIEJ PROWINCJI

piękny jest ten kadr, gratuluję bardzo zasłużonego ZD Marku 👏👏👏

2 godz.
WSI SIELSKA . . .

Ja wielkim podróżnikiem nie jestem, ale faktycznie w wielu miejscach, choć to nie reguła, jest tak, że im skromniejsze życie mieszkańców tym większa ich serdec...

2 godz.
Hej sobótka, sobótka

śliczny portret !!!

3 godz.
Makowy zachód Słońca

bardzo ładnie 👏

3 godz.
Szybowiec

Na chwilę przed startem.

3 godz.
Duchy jadących pociągów...

bdb kadr !!!

3 godz.
-

Bardzo fajne

3 godz.
Decyzja

Klasa!

4 godz.
Decyzja

Gratki!

4 godz.

Podoba się.

4 godz.
-

Dobre :)

4 godz.
Watched

Ciegle na topie :)

4 godz.
Into the Void

Świetna perspektywa :)

4 godz.
Moja mała blondyneczko....

Kadr podoba sie :)

4 godz.
...

Dobry minimal :)

4 godz.
...

Dynamika rządzi :)

4 godz.
Szybowiec

Świetnie złapane ujęcie!

4 godz.
***

Fajna gerbera

Ulubieniec

Rzadki okaz, widuje tylko na zdjeciach :)

5 godz.
So fly

Świetnie dynamika zatrzymana :)

5 godz.
**

Filomowy kadr, skojarzenie z "Nie lubie poniedziałku" :)

5 godz.
**

Dobre

5 godz.
Sejmik

Sejmik rodziców, a młode jeszcze w gniazdach zostały :)

5 godz.