A Wiesz,że ja też od urodzenia mieszkam w mieście 😀,ale to małe miasto i praktycznie moja ulica to pola, lasy i łąki,jak narazie😀
Ale widoki i miejsce jes...
Można się pobawić nieźle,jeśli ma się dużo fantazji i bujną wyobraźnię.
A jeśli do tego zmysł artystyczny i możliwości.
Fajny pomysł i realizacja, jak zwykle ...
skrystalizowana kofeina?
aż ciasno się robi od patrzenia...
no i warto było. Ekstra zdjęcie.
jest moc. Świetne zdjęcie.
Świetne
Świetne
Bdb
Fajne
Świetne
Świetna praca.
Znakomity kolorowy kadr ze świetnym tytułem.
Bdb.
Fajne.
dziękuję
Świetna prezentacja
To prawda. A ma być cieplutko...😀 @HheniekK dziękuję
+++++
... brakuje pary ze starej lokomotywy... i nie wiem, czy już odjechał... czy przyjedzie... w końcu co mnie to ... dobre
A Wiesz,że ja też od urodzenia mieszkam w mieście 😀,ale to małe miasto i praktycznie moja ulica to pola, lasy i łąki,jak narazie😀 Ale widoki i miejsce jes...
+++
... filmowy kadr
+++++
+++
:-)... dobre
BDB
DOBRE
+++++
Można się pobawić nieźle,jeśli ma się dużo fantazji i bujną wyobraźnię. A jeśli do tego zmysł artystyczny i możliwości. Fajny pomysł i realizacja, jak zwykle ...
Taki artystyczny rozgardiasz :)
Bardzo interesujaca grafika :)
Extra kadr :)
śliczne
na tak
gites
efektowne kadrzysko, po prostu super
fajny kadr i kolorystyka
niesamowity widok
Dziękuję za przychylność.
@Bee to element takiej latarni. Ale też fajny :).
@HheniekK obawiam się, że wtedy mogło by być ostatnie takie poleżenie :). Dzięki za miłe słowo.
+++
Dzięks!
Na pewno czerwone ;)
Super.
Pięknie wyglądają te maki w takiej przyciemnionej tonacji. Ciekawa ta czerwień się zrobiła, taka trochę malinowa.
Świetny, oryginalny kadr.
fajna ,oryginalna fota
kadr z linijką i poziomicą w ręce..ładnie
apokalipsa. bdb
Mam wrażenie, jakby molo właśnie miękko lądowało na wodzie. Długi czas naświetlania tylko wzmacnia to wrażenie.