Ostatnie komentarze


Nowa ziemia

skrystalizowana kofeina?

3 min
BT

aż ciasno się robi od patrzenia...

11 min
Drewniana dłoń sięga chmur

no i warto było. Ekstra zdjęcie.

12 min
Antidotum Leszno 2026

jest moc. Świetne zdjęcie.

13 min
Antidotum Leszno 2026

Świetne

40 min
BT

Świetne

41 min
Trzy stany skupienia

Bdb

42 min
-

Fajne

43 min
Kosmos'26

Świetne

43 min
***

Świetna praca.

Trzy stany skupienia

Znakomity kolorowy kadr ze świetnym tytułem.

Brzegiem Bałtyku

Bdb.

-

Fajne.

.

dziękuję

2 godz.
-

Świetna prezentacja

Piaszczysta plaża....

To prawda. A ma być cieplutko...😀 @HheniekK dziękuję

Maków to czas...

+++++

2 godz.
...

... brakuje pary ze starej lokomotywy... i nie wiem, czy już odjechał... czy przyjedzie... w końcu co mnie to ... dobre

2 godz.
Widoczek  z moich ulubionych górek  II

A Wiesz,że ja też od urodzenia mieszkam w mieście 😀,ale to małe miasto i praktycznie moja ulica to pola, lasy i łąki,jak narazie😀 Ale widoki i miejsce jes...

.

+++

2 godz.
#025

... filmowy kadr

2 godz.
we dwoje

+++++

2 godz.
DSCF0094

+++

2 godz.
Trzy stany skupienia

:-)... dobre

2 godz.
Brzegiem Bałtyku

BDB

2 godz.
Viking

DOBRE

2 godz.
Ostatni Mohikanin

+++++

2 godz.
***

Można się pobawić nieźle,jeśli ma się dużo fantazji i bujną wyobraźnię. A jeśli do tego zmysł artystyczny i możliwości. Fajny pomysł i realizacja, jak zwykle ...

***

Taki artystyczny rozgardiasz :)

3 godz.
***

Bardzo interesujaca grafika :)

3 godz.

Extra kadr :)

3 godz.
Foch

śliczne

4 godz.
Brzegiem Bałtyku

na tak

4 godz.
Foch

gites

4 godz.
Viking

efektowne kadrzysko, po prostu super

4 godz.
Trzy stany skupienia

fajny kadr i kolorystyka

4 godz.
Na mieliźnie

niesamowity widok

4 godz.
Obserwator

Dziękuję za przychylność.

4 godz.
Stalowy Żuk

@Bee to element takiej latarni. Ale też fajny :).

4 godz.
Pajęczy hamak

@HheniekK obawiam się, że wtedy mogło by być ostatnie takie poleżenie :). Dzięki za miłe słowo.

4 godz.
LU

+++

4 godz.
Telefony...

Dzięks!

4 godz.
Morze Czerwone

Na pewno czerwone ;)

Chwila wytchnienia...

Super.

Dzień dobry :)

Pięknie wyglądają te maki w takiej przyciemnionej tonacji. Ciekawa ta czerwień się zrobiła, taka trochę malinowa.

...

Świetny, oryginalny kadr.

W kapeluszu Ci do twarzy. 2/2.

fajna ,oryginalna fota

5 godz.
Brzegiem Bałtyku

kadr z linijką i poziomicą w ręce..ładnie

#025

apokalipsa. bdb

5 godz.
Brzegiem Bałtyku

Mam wrażenie, jakby molo właśnie miękko lądowało na wodzie. Długi czas naświetlania tylko wzmacnia to wrażenie.

6 godz.