zdjecie jak z scifi filmu :)
Bardzo intersujace, ciekawe czy sa takie obserwacje zanotowane przez innych Spidermanow :)
i to mnie przeraza...
pamietam, ze bylo ich mnostwao w lasach - dawno temu :D
Ertu.. dawno nie obserwowałem tygrzyka... przymierzam się w tym roku :) Zobaczymy czy się uda ?
ciekawi mnie Twoja opinia o tygrzykach :)
Lejkowiec to cel moich obserwacji w tym roku :)
Super zdjecie :)
dobre :)
:D jaki tłok :)
biedna chmurka :)
super
co to pe? zartowalem :D
swietne, popracowalbym nad przepaleniami jedynie :)
bdb
fajne :)
Super
Gra w zielone , bdb
Znakomite !
fajne !
Piekny street !
cieszy Twoj powrot ale marzy mi sie aby takze Silnik wrocil - tez dobre foty robil .. Pozdrawiam
Świetny kadr
Opowiada, klasa !!!
Kosmiczne niebo i nie tylko :)
Fajnie działa wyrazistość ptaków na tle zamglonego tła, klimat.
:) jasne :)
jest klimat
znakomite
Miło mi, że się podoba. Co do szczegółów, to jak zwykle w pomoc przychodzą techniki astrofotograficzne, tutaj k konkretnie, to użycie 860-ciu klatek
Zielono mi
Ciekawy kadr
Żelazna kopuła
Fajne, klimatyczne
Zielono i spokojnie.
Ach pentacon :)
dobre cb
piękny :)
Dzięki za komentarze :) AntP - trudno było wyczekać na moment kiedy nie jeździły pojazdy bo zasłaniały kadr.
Tak...jest klimat:)
Ładnie:)
Bardzo misię:)
Kolejna fajna praca :)
Super... mogę się tylko domyślać jak trudne to było
Za poprzednikami:)
Bardzo dobry portret.
Dobre.
zdjecie jak z scifi filmu :)
Bardzo intersujace, ciekawe czy sa takie obserwacje zanotowane przez innych Spidermanow :)
i to mnie przeraza...
pamietam, ze bylo ich mnostwao w lasach - dawno temu :D
Ertu.. dawno nie obserwowałem tygrzyka... przymierzam się w tym roku :) Zobaczymy czy się uda ?
ciekawi mnie Twoja opinia o tygrzykach :)
Lejkowiec to cel moich obserwacji w tym roku :)
Super zdjecie :)
dobre :)
:D jaki tłok :)
biedna chmurka :)
super
co to pe? zartowalem :D
swietne, popracowalbym nad przepaleniami jedynie :)
bdb
fajne :)
Super
Gra w zielone , bdb
Znakomite !
bdb
fajne !
Piekny street !
Znakomite !
cieszy Twoj powrot ale marzy mi sie aby takze Silnik wrocil - tez dobre foty robil .. Pozdrawiam
Świetny kadr
Opowiada, klasa !!!
Kosmiczne niebo i nie tylko :)
Fajnie działa wyrazistość ptaków na tle zamglonego tła, klimat.
:) jasne :)
jest klimat
znakomite
Miło mi, że się podoba. Co do szczegółów, to jak zwykle w pomoc przychodzą techniki astrofotograficzne, tutaj k konkretnie, to użycie 860-ciu klatek
Zielono mi
Ciekawy kadr
Żelazna kopuła
Super
Fajne, klimatyczne
Zielono i spokojnie.
Ach pentacon :)
dobre cb
piękny :)
Dzięki za komentarze :) AntP - trudno było wyczekać na moment kiedy nie jeździły pojazdy bo zasłaniały kadr.
Tak...jest klimat:)
Ładnie:)
Bardzo misię:)
Kolejna fajna praca :)
Super... mogę się tylko domyślać jak trudne to było
Za poprzednikami:)
Bardzo dobry portret.
Dobre.