Ostatnie komentarze


KOMNATA AGELENY

Świetna seria

2 lat
most gdański

Symetrycznie doskonale :)

Zachód Słońca

Ładnie w kadrze.

2 lat
Magiczny mostek o wschodzie słońca.

Fajnie że się wam podoba. Dziękuje

Waterfall....

Robi wrażenie.Brawo

#Lublin - ul. Jezuicka

Dobry kadr

2 lat
*

Dobre

2 lat
Idzie dysc, idzie sikawica

Trza wiać;)

2 lat
Island

Coś wspaniałego!

2 lat
SuNieMy (:

Bdb

2 lat
...

Dobrze ujęte

2 lat
Zachód Słońca

Pięknie

2 lat
Zachód słońca las

Podoba się

2 lat
Przemijanie

Super

2 lat
KOMNATA AGELENY

Snujesz świetne opowieści o swojej pasji i jeszcze okraszasz je TAKIMI zdjeciami :)

2 lat
062

.. i kolor , i cz.b. równie dobre

2 lat
Waterfall....

Ekstraklasa

2 lat
To mi się chyba śni

Dobre;)

2 lat
Island

Bdb b&w

2 lat
Nowy Ambasador

+++

2 lat
Na lawendowym szlaku...

Ładnie

2 lat
Do roboty

Fajne

2 lat
Piknik pod wiszaca skala

Dobre

2 lat
Island

Wielkie dzięki Marek Lapa 😉

Island

Ladnie rozmyte Graty

Waterfall....

PIEKNE

062

BDB

KOMNATA AGELENY

Graty

Przemijanie

ZA BigDO

SuNieMy (:

Super

Idzie dysc, idzie sikawica

Oj powialo

Ślepnąc od świateł

Dobre

#Lublin - ul. Jezuicka

BDB

Do roboty

@Kagemusha nie przesadzaj to bylo pierwsze ZD od 16 lat na DNO czasem spadne jak sie uda:)

Island

Dziękuję za komentarze i bardzo dziękuję za nominacje 😉

*

Ciekawa fotografia. Lubie takie tematy.

Island

Falowanie i fajna aura zdjęcia.

2 lat
Do roboty

Bdb.

Waterfall....

Pieknie.

062

Extra!

KOMNATA AGELENY

Ciekawe nad czym pajak moze kontemplowac. Swietna fotografia.

Przemijanie

Fajnie swiatlo z ciemnoscia sie sciera. Bdb skadrowane.

Idzie dysc, idzie sikawica

Żywioł się zerwał, dobre.

2 lat
...

Kolorowo. Fajnie.

Świat w jego oczach.

Jak żywy, piękny portret

2 lat
KOMNATA AGELENY

To prawda.. światło w leju tego pająka nie było łatwym wyzwaniem :)

Sztuka w fotografii produktowej

Inteligentna i dowcipna satyra :)

2 lat
KOMNATA AGELENY

Brawo...

2 lat
młodzież w akcji

Sztos!

2 lat
Piknik pod wiszaca skala

Świetne!

2 lat