Ostatnie komentarze


wiewiórka

Krata budzi uczuciowy opór - sugeruje klatkę. Technicznie bdb.

2 lat
Łysy II

z Kępy Potockiej na Żoliborzu

2 lat
In This River

za to tutaj ramka jak najbardziej na TAK, czuć klimat miejsca, podoba się bardzo

wiewiórka

zdjęcia przez kraty miewają swój urok. jednak (moim zdaniem) fotografowanie zwierząt w ten sposób ma sens do własnego albumu - jeżeli koniecznie chcemy sfotogra...

dzięki :-) to to jeszcze jak młody byłem ;-)

Łysy II

a... chyba, że to most Siekierkowski - to wiele tłumaczy i dużo zmienia... (wtedy księżyc wydaje się być na swoim miejscu), z Targówka?

Łysy II

fajne... mam zagwozdkę skąd robione. na postawie pozycji stadionu i mostu powiedziałbym, że jakoś z Gocławia ale... aktualna pozycja księżyca na niebie mi do te...

Kochelsee

Fajnie wychodzi z polarem.

2 lat

W starym stylu.. lubię takie fotki :)

...

Zmysłowy kadr ... BRAWO

Tourmakeady

Bardzo ładnie pokazany

2 lat
NA ŚWIECZNIKU

Może i inny świat ale wśród tysięcy marnych pstrykow można znaleźć takie perełki... gratuluję i podziwiam cierpliwość i piękne zdjęcie

2 lat
PANI KANIBAL

Niesamowite zdjęcie

2 lat
Świętokrzyski II

Dobre:)

2 lat
JĘZYK WIBRACJI

Świetne...i opis także

2 lat
"Okręt"

Mega

Zachod

I mi się podoba:)

2 lat
-

Bardzo misię:)

2 lat
NA ŚWIECZNIKU

Co tu gratulować.. ale dzięki.. 👍 W dzisiejszych czasach ten kadr zginie w milionach innych zdjęć zalewających internet...Obecnie fotografia to inny świat.. Ni...

wir

wow +++

Blue

dzięki. (na pierwszym zdjęciu jest inny most - też pojawi się w kolorze ale chyba na razie dam odpocząć od tych lin ;-) )

NA ŚWIECZNIKU

gratuluję... zdjęcia i cierpliwości ;-)

aaaaaa11-1339

to świetne jest

PANI KANIBAL

ja się go boję... ;-) wszystkie z serii bardzo udane

Prawda czasu, prawda ekranu

+++

2 lat
LU

oddaje klimat miejsca

Blue

W kolorze chyba najlepsze

2 lat
Islandzki poranek

o tak...

Reyniskirkja i dywan kwitnącego łubinu w Vik

Nieziemskie

2 lat
Zachod

bdb, nie przeszkadza mi PD - lepiej orientuje kadr względem brzegu

Zamek w Świeciu

Przemyślane +++

2 lat
Relaks

ładne

Osaka, Japonia

z ulicą lepiej moim zdaniem

Mistrz

Świetne

2 lat
-

+++

2 lat
Dongdaemun Design Plaza, Seul

fajnie w kadrze

Sloneczniki

+++

2 lat
Zachod

+++

2 lat
Relaks

Bardzo ładnie

2 lat
aaaaaa11-1339

+++

2 lat
JĘZYK WIBRACJI

Opis bardzo ciekawy

2 lat
DESZCZOWY DZIEŃ

Nieziemsko to wygląda, a kokon jak statek Obcego :)

2 lat
aaaaaa11-1339

Ciekawy kadr

2 lat
Wydmy Namib

Ta krawędź wydmy (z lewej), która prowadzi na jej szczyt przypomina mi alpejską grań Biancograt prowadząca na Piz Bernina.

2 lat
Hwangnyeongsan, Busan

fajnie to wygląda

Portret z profilu

jak przystało na kosmos - MEGA

Kochelsee

jest nastrój

-

fajne jest, nieco dołu i prawej bym wyrzucił (nie za dużo - tak by zachowało proporcje)

P1000781

widząc miniaturkę byłem na nie ale zmieniłem zdanie po obejrzeniu na PE

Wydmy Namib

fajnie że to opisałeś i dobrze się czyta i dobrze się ogląda ...