Ostatnie komentarze


Łabędzi portret

Fajne ujęcie

2 lat
Pajęcza sieć

Ładnie się złoci

2 lat
You've Got Mail

Dobre

2 lat
"myszołowy"

Fajne :) Ciekawy kadr

2 lat
Rzymianki A.D. 2024

Romulusa i Remusa:)

2 lat
Sunset

W ładnych kolorach

2 lat
midday

Świetnie wyglądają te palmy w B&W

2 lat
Bad Feilnbach

Piekny poranek

2 lat
S1

Dobrze podane

2 lat
Bölkow Bo 105

Super:)

2 lat
You've Got Mail

Dobre:)

2 lat
Bad Feilnbach

Dobre:)

2 lat
Wild Atlantic Way

Pierwszy plan świetnie kontrastuje ze wzburzonym oceanem

2 lat

Dobre ujęcie

2 lat
Lublin - ul. Radziwiłowska

+++

2 lat
Poranek pod Spitzkoppe

Prawie jak z odysei 2001

2 lat

dobre, jest "o czymś"

Parasolkowa pogoda

Dooobre!

2 lat
Black Sunset

Ładnie!

2 lat
Wild Atlantic Way

pięknie i surowo + delikatnie na pierwszym planie

Cabo Verde

Pyszne

2 lat
You've Got Mail

+++

2 lat
S1

+++

2 lat

Bardzo mi się widzi dobrze to zdjęcie

2 lat
Szybki lot nadwodnej torpedy

koniecznie na PE, podobasię

...

rozumiem, że zrobiła sobie krzywdę tym narzędziem a apteczka zamknięta... ;-) fajne jest

Na lawendowym szlaku... ( Młody)

poprzednie ze słonecznikami mi się bardziej podobało (co nie znaczy, że to złe)

Bad Feilnbach

ja chcę w góry !!! ładniste

midday

super, fajny kontrast

Sunset

cieszy oko

"myszołowy"

jak żona zobaczyła, powiedziała: "miauuu", fajne jest

Jer

Piękny ptak i fota. Wg atlasu to jest JERowa :)

2 lat
Rzymianki A.D. 2024

dobrze jest w kadrze ;-)

Śpiewak operowy

Przede wszystkim b.dobra fota, ale śpiewac melodyjnie to trzciniarz raczej nie potrafi :)

2 lat
Wild Atlantic Way

Groźne i urocze.

2 lat
You've Got Mail

bdb jak dla mnie

Maltańskie Obrazki - MDINA

lubię takie miejsca

Cabo Verde

Mi też :-)

Kolorowe lato

wolę poprzednie ale tu też bardzo fajnie

Bölkow Bo 105

jak niżej, ciekawie łopaty wyszły...

Parasolkowa pogoda

mokre ;-) świetnie dobrana tonacja

Poranek pod Spitzkoppe

nie istnieją takie słowa, którymi dałoby się miarodajnie to opisać... , zapatrzyłem się

Śpiewak operowy

i ten też świetny

Rudzik

super jest

Lublin - ul. Radziwiłowska

świetne...

Black Sunset

Dziękuję bardzo.

WKS - Warszawski Kadr Standardowy

Dzięki...

WKS - ver.2

Dzięki za opinie :-)

"myszołowy"

++++

2 lat
Bad Feilnbach

++++

2 lat