Fajne ujęcie
Ładnie się złoci
Dobre
Fajne :) Ciekawy kadr
Romulusa i Remusa:)
W ładnych kolorach
Świetnie wyglądają te palmy w B&W
Piekny poranek
Dobrze podane
Super:)
Dobre:)
Pierwszy plan świetnie kontrastuje ze wzburzonym oceanem
Dobre ujęcie
+++
Prawie jak z odysei 2001
dobre, jest "o czymś"
Dooobre!
Ładnie!
pięknie i surowo + delikatnie na pierwszym planie
Pyszne
Bardzo mi się widzi dobrze to zdjęcie
koniecznie na PE, podobasię
rozumiem, że zrobiła sobie krzywdę tym narzędziem a apteczka zamknięta... ;-) fajne jest
poprzednie ze słonecznikami mi się bardziej podobało (co nie znaczy, że to złe)
ja chcę w góry !!! ładniste
super, fajny kontrast
cieszy oko
jak żona zobaczyła, powiedziała: "miauuu", fajne jest
Piękny ptak i fota. Wg atlasu to jest JERowa :)
dobrze jest w kadrze ;-)
Przede wszystkim b.dobra fota, ale śpiewac melodyjnie to trzciniarz raczej nie potrafi :)
Groźne i urocze.
bdb jak dla mnie
lubię takie miejsca
Mi też :-)
wolę poprzednie ale tu też bardzo fajnie
jak niżej, ciekawie łopaty wyszły...
mokre ;-) świetnie dobrana tonacja
nie istnieją takie słowa, którymi dałoby się miarodajnie to opisać... , zapatrzyłem się
i ten też świetny
super jest
świetne...
Dziękuję bardzo.
Dzięki...
Dzięki za opinie :-)
++++
Fajne ujęcie
Ładnie się złoci
Dobre
Fajne :) Ciekawy kadr
Romulusa i Remusa:)
W ładnych kolorach
Świetnie wyglądają te palmy w B&W
Piekny poranek
Dobrze podane
Super:)
Dobre:)
Dobre:)
Pierwszy plan świetnie kontrastuje ze wzburzonym oceanem
Dobre ujęcie
+++
Prawie jak z odysei 2001
dobre, jest "o czymś"
Dooobre!
Ładnie!
pięknie i surowo + delikatnie na pierwszym planie
Pyszne
+++
+++
Bardzo mi się widzi dobrze to zdjęcie
koniecznie na PE, podobasię
rozumiem, że zrobiła sobie krzywdę tym narzędziem a apteczka zamknięta... ;-) fajne jest
poprzednie ze słonecznikami mi się bardziej podobało (co nie znaczy, że to złe)
ja chcę w góry !!! ładniste
super, fajny kontrast
cieszy oko
jak żona zobaczyła, powiedziała: "miauuu", fajne jest
Piękny ptak i fota. Wg atlasu to jest JERowa :)
dobrze jest w kadrze ;-)
Przede wszystkim b.dobra fota, ale śpiewac melodyjnie to trzciniarz raczej nie potrafi :)
Groźne i urocze.
bdb jak dla mnie
lubię takie miejsca
Mi też :-)
wolę poprzednie ale tu też bardzo fajnie
jak niżej, ciekawie łopaty wyszły...
mokre ;-) świetnie dobrana tonacja
nie istnieją takie słowa, którymi dałoby się miarodajnie to opisać... , zapatrzyłem się
i ten też świetny
super jest
świetne...
Dziękuję bardzo.
Dzięki...
Dzięki za opinie :-)
++++
++++