Moja pierwsza myśl taka jak przedmówcy: kwietny kontrast z mroczną resztą :)
Dzemski wyzej sie nie dalo :)
Odetchnalem myslalem ,ze ktos znany a ja nie znam
Lubie
Kontrasty
Islandie widzialem tylko z gory :)Bardzo!!!
PE tylko
Emocje
Dobre
Dobry kadr dluzszy czas by pomogl
Sie prezy do aparatu
Architektura zartrzymuje
Fajnie sie patrzy
Ladnie rozmyty ale raczej nie glosny
Zuzel w pelnej krasie
Przestrzen i swiatlo
Fajnie pomyslane
Wrociles :)
Delikatne i stonowane
Faktycznie widok nieziemski
Pionowe słupy sprawiają ciekawe wrażenie i krople deszczu też pionowo spadają ;)
Ciekawie i bardzo dobry kadr.
Urokliwa uliczka i zagubieni turyści :)
Dobre:)
Super:)
Bdb.
Urok starych uliczek.
Subtelne.
Tloczno tam.
Ladny portret.
takie ni z tej bajki :D
dzięki
stare obiektywy mają "to coś"...
to z Marsa? ;-) fantastyczny widok...
a może by go tak kiedyś od drugiej strony pokazać ??? (żart oczywiście). dzięki za zdjęcie - na PE wymiata
dzemski - tradycyjnie niebo się sypie po uploadzie na stronę
...:) Niech każdy będzie sobą...
ograniczenia---
i to jest fotografia!
ok, chociaż mniej jak poprzednie, a GP to niejaki Grzegorz P ;)
podobasię
jest moc, jest dynamika, jest OK
świetne zdjęcie, ale coś mi jakość nie pasuje
widziałem dziś podobne od kogoś innego. Spacer GFL czy coś podobnego?
Moja pierwsza myśl taka jak przedmówcy: kwietny kontrast z mroczną resztą :)
Dzemski wyzej sie nie dalo :)
Odetchnalem myslalem ,ze ktos znany a ja nie znam
Lubie
Kontrasty
Islandie widzialem tylko z gory :)Bardzo!!!
PE tylko
Emocje
Dobre
Dobry kadr dluzszy czas by pomogl
Sie prezy do aparatu
Architektura zartrzymuje
Fajnie sie patrzy
Ladnie rozmyty ale raczej nie glosny
Zuzel w pelnej krasie
Przestrzen i swiatlo
Fajnie pomyslane
Dobre
Wrociles :)
Delikatne i stonowane
Faktycznie widok nieziemski
Pionowe słupy sprawiają ciekawe wrażenie i krople deszczu też pionowo spadają ;)
Ciekawie i bardzo dobry kadr.
Urokliwa uliczka i zagubieni turyści :)
Dobre:)
Dobre:)
Dobre:)
Super:)
Super:)
Super:)
Super:)
Bdb.
Urok starych uliczek.
Subtelne.
Tloczno tam.
Ladny portret.
takie ni z tej bajki :D
dzięki
stare obiektywy mają "to coś"...
to z Marsa? ;-) fantastyczny widok...
a może by go tak kiedyś od drugiej strony pokazać ??? (żart oczywiście). dzięki za zdjęcie - na PE wymiata
dzemski - tradycyjnie niebo się sypie po uploadzie na stronę
...:) Niech każdy będzie sobą...
ograniczenia---
i to jest fotografia!
ok, chociaż mniej jak poprzednie, a GP to niejaki Grzegorz P ;)
podobasię
jest moc, jest dynamika, jest OK
świetne zdjęcie, ale coś mi jakość nie pasuje
widziałem dziś podobne od kogoś innego. Spacer GFL czy coś podobnego?