Ostatnie komentarze


tryptyk spod latarni cz.1

porządny kwadrat, lubię kadr i kontrast !!!

3 mies.
Rudzik

w ładnym światełku !!!

3 mies.
.

Bdb +++

3 mies.
SZUKAJĄC KADRU . . .

dobrze pokazane, dobra GO, podoba się !!!

3 mies.
klatka schodowa 2

bardzo to fajny kadr jest 👏👍

3 mies.
rovelove V

świetny kwadrat 👍👍👍

3 mies.
Belpberg

+++!

3 mies.
Polskie drogi

fajna praca

3 mies.
Jak lis z kotem

Tak. Wiele takich głuptasków ginie w pierwszym roku życia. Jednak lisy rekompensują te straty licznymi miotami. I koło przyrody kręci się dalej. 🙂

3 mies.
...

porządny kadr +++

3 mies.
Belpberg

na tak

3 mies.
Rozlewiska w ponury dzień

lubię, ładne B&W !!!

3 mies.
SKRAWKI DNI MINIONYCH

ależ pięknie opowiada ta fotografia, piękne szarości 👏👍

3 mies.
Poranek

przyjemnie klimatyczna fotografia !!!

3 mies.
O poranku...

fajne

3 mies.
Street

podoba się !!!

3 mies.
Jemiołuszka

śliczny kadr !!!

3 mies.
Odcinek specjalny

podoba się +++

3 mies.

bdb w dobrym świetle !!!

3 mies.
***

wzruszająca fotografia - Bdb +++

3 mies.
martwa natura z naczyniami

imisie zmartwiona podoba

3 mies.
martwa natura z naczyniami

++++

3 mies.
klatka schodowa 2

bdb

3 mies.
Rudzik

++++

3 mies.
tryptyk spod latarni cz.2

++++

3 mies.
mama łoś

bdb

3 mies.
Na zdrowie

Ziomal od specjala

3 mies.
tryptyk spod latarni cz.2

Dobre

3 mies.
Na zdrowie

dobry specjal nie jest zły ;)

3 mies.
Lublin - Brama Krakowska

+++!

3 mies.
Lublin wczesnym rankiem

ciekawie :)

3 mies.
.

+++

3 mies.
Jak lis z kotem

lepiej dla niego żeby się bał

3 mies.
Magia poranka

ekstra kolory

3 mies.
LU

+++

3 mies.
.

Wyjście z cienia

3 mies.
Poranek

podoba się

3 mies.
...

Klimat "Po sezonie"

3 mies.
Poniedziałek i ja ...

Piękna modelka.

3 mies.
Polskie drogi

piękny obraz

3 mies.
Jak lis z kotem

Rozeszli się w zgodzie.😀 Prawdopodobnie ten lis urodził się pod jakąś opuszczoną stodołą i znał się z tym kotem od małego. Nie bał się też za bardzo ludzi. Doś...

3 mies.
IMG_20260411_130324

fajna droga pod rowerek

3 mies.
rovelove V

podoba się

3 mies.
SZUKAJĄC KADRU . . .

PE proszę :)

3 mies.
W Dolinie Mgieł

+++

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

+++

3 mies.

dobre :)

3 mies.
Profil kobiety w low key

Dziękuję. Fajnie że się podoba:)

3 mies.
W.

ładnie

3 mies.
Akt studyjny

Dziękuję wszystkim za oceny i komentarze.

3 mies.