porządny kwadrat, lubię kadr i kontrast !!!
w ładnym światełku !!!
Bdb +++
dobrze pokazane, dobra GO, podoba się !!!
bardzo to fajny kadr jest 👏👍
świetny kwadrat 👍👍👍
+++!
fajna praca
Tak. Wiele takich głuptasków ginie w pierwszym roku życia. Jednak lisy rekompensują te straty licznymi miotami. I koło przyrody kręci się dalej. 🙂
porządny kadr +++
na tak
lubię, ładne B&W !!!
ależ pięknie opowiada ta fotografia, piękne szarości 👏👍
przyjemnie klimatyczna fotografia !!!
fajne
podoba się !!!
śliczny kadr !!!
podoba się +++
bdb w dobrym świetle !!!
wzruszająca fotografia - Bdb +++
imisie zmartwiona podoba
++++
bdb
Ziomal od specjala
Dobre
dobry specjal nie jest zły ;)
ciekawie :)
+++
lepiej dla niego żeby się bał
ekstra kolory
Wyjście z cienia
podoba się
Klimat "Po sezonie"
Piękna modelka.
piękny obraz
Rozeszli się w zgodzie.😀 Prawdopodobnie ten lis urodził się pod jakąś opuszczoną stodołą i znał się z tym kotem od małego. Nie bał się też za bardzo ludzi. Doś...
fajna droga pod rowerek
PE proszę :)
dobre :)
Dziękuję. Fajnie że się podoba:)
ładnie
Dziękuję wszystkim za oceny i komentarze.
porządny kwadrat, lubię kadr i kontrast !!!
w ładnym światełku !!!
Bdb +++
dobrze pokazane, dobra GO, podoba się !!!
bardzo to fajny kadr jest 👏👍
świetny kwadrat 👍👍👍
+++!
fajna praca
Tak. Wiele takich głuptasków ginie w pierwszym roku życia. Jednak lisy rekompensują te straty licznymi miotami. I koło przyrody kręci się dalej. 🙂
porządny kadr +++
na tak
lubię, ładne B&W !!!
ależ pięknie opowiada ta fotografia, piękne szarości 👏👍
przyjemnie klimatyczna fotografia !!!
fajne
podoba się !!!
śliczny kadr !!!
podoba się +++
bdb w dobrym świetle !!!
wzruszająca fotografia - Bdb +++
imisie zmartwiona podoba
++++
bdb
++++
++++
bdb
Ziomal od specjala
Dobre
dobry specjal nie jest zły ;)
+++!
ciekawie :)
+++
lepiej dla niego żeby się bał
ekstra kolory
+++
Wyjście z cienia
podoba się
Klimat "Po sezonie"
Piękna modelka.
piękny obraz
Rozeszli się w zgodzie.😀 Prawdopodobnie ten lis urodził się pod jakąś opuszczoną stodołą i znał się z tym kotem od małego. Nie bał się też za bardzo ludzi. Doś...
fajna droga pod rowerek
podoba się
PE proszę :)
+++
+++
dobre :)
Dziękuję. Fajnie że się podoba:)
ładnie
Dziękuję wszystkim za oceny i komentarze.