Ostatnie komentarze


rovelove V

dziękuję Wam... :)

3 mies.
Janusz

Dobre foto

3 mies.
Echoes of Geometry II

Fajnie się bawisz Piotrze. Dobrze się to ogląda.

3 mies.
Eukaliptus

Ładna tonacja

3 mies.
Deszcz

W deszczu super foty można zrobić. A ta jest tego najlepszym przykładem.

3 mies.
LU

Fajne te zabawy z cieniem

3 mies.
Chłodna kalkulacja

I pozamiatane . . .:)

3 mies.
Painted with light.....

Podoba mi się kadr, ale jeszcze bardziej tonacja. Piękny bokeh dodaje też uroku.

3 mies.
*

Ciekawa geometria

3 mies.
...

Pani WIOSNA z paletą...

3 mies.
Taki jestem zwariowany. ;)

Piękna kuleczka, mega odlotowy Zniczek

3 mies.
WRZOSOWO (IV)

PE proszę :)

3 mies.
Chłodna kalkulacja

Za annakam

3 mies.
...

Swietnie wypatrzone

3 mies.
...

bdb

3 mies.
W wiosennych barwach

czyżby wywoływały nastrój po 23-ciej? (18+) dobre

moda

Smutne to, jak tam żyją ludzie...

3 mies.
Deszcz

No proszę i w taką pogodę da się zrobić dobrą fotkę :)

3 mies.
Chłodna kalkulacja

Piękne te kropelki

3 mies.
Pokrakane w odbite

Lekko zaległy piorunek z wiadomych powodów :-)

3 mies.
...

Dobre

3 mies.
Tęsknię....

Ja też,bdb :)

3 mies.
...

Dobre

3 mies.
Na kursie kolizyjnym

Bdb

3 mies.
ŚWIT

Na plus

3 mies.
PORANNE MGŁY

Bdb

3 mies.
ozdoby wiekowego drzewa

Dobre

3 mies.
Czarno-biała wiosna

fajne

3 mies.
Eukaliptus

Bdb

3 mies.
LU

Bdb

3 mies.
Ukryta zatoka

Super!

3 mies.
Na dzikiej plaży

Pięknie

3 mies.
Painted with light.....

Ciekawa kolorystyka

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Za mrfoto

3 mies.
wczesnowiosenny kwiatek

Fajne

3 mies.
Mewy

no, i rower odjechał

Ty idź przodem, ja sprawdzę tył

Ładne

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Piękne światłocienie!

3 mies.
Brzegi Bałtyku

Bardzo ładnie.

3 mies.
Luxor

gada, bdb 👍

3 mies.
Painted with light.....

nie da się przejść obojętnie - pięknie 👏👏👏

3 mies.
Na dzikiej plaży

bardzo ładnie podane - koniecznie na PE !!!

3 mies.
Chłodna kalkulacja

piękna, delikatna praca, świetny tytuł 👍

3 mies.
Brzegi Bałtyku

+++!

3 mies.
LU

stanowczo za Bee 👍

3 mies.
Przylaszczka

bdb praca !!!

3 mies.
Lublin - na Lubelskim Zamku

wszystko pasuje, kompozycja, światło, postać, cień, cz-b., kontrast 👏👍

3 mies.
Deszcz

dobry street !!!

3 mies.
Eukaliptus

za Bee 👍

3 mies.
Poranek

👌👌👌

3 mies.