Ostatnie komentarze


...

+++!

3 mies.
Ucieczka

Piękne foto

3 mies.
Zanim zaszło słońce

Bardzo...

3 mies.

Zgrabny kwadracik

3 mies.
Tatry

Podoba się bardzo

3 mies.
przez chwilę

Wracam tu i wracam....zatrzymuje mnie i powoduje gonitwę myśli....

3 mies.
„Rzeźbione falami”

Bdb

3 mies.
Wśród morawskich winnic ...

Bardzo ładne

3 mies.
Rodzina

Urocze

3 mies.
droga donikąd

Lubię

3 mies.
LINHA DA AMIZADE

Fajowe

3 mies.
Bóg map nie rozdaje ...

Dobre

3 mies.
rovelove VI

Bardzo lubię tę serię :)

3 mies.
Linia ciała

Extra na PE

3 mies.
Tatry Zachodnie o zachodzie

Ładnie

3 mies.
Madera

Bdb

3 mies.

Z Łotrów ten wybieram ;)

3 mies.
KATARYNIARZ I JEGO MUZA

Bardzo ...

3 mies.
.

Świetna praca :)

3 mies.
*

Super

3 mies.
początek wiosny

Dobre :)

3 mies.

Dobre :)))

3 mies.
-

Dobre :)

3 mies.
-

Świetny Twój klasyk :)

3 mies.
Rezerwat Przyrody w Nowym Targu

podoba mi się

3 mies.
Przystań rybacka

mnie się podoba

3 mies.
*

+++

3 mies.
.

+++ :) to oczywiście Alain Robert

3 mies.
Czekając na...

Dobrze, że aparatu i statywu nie zjadły. Tak mniemam, skoro zdjęcie wrzuciłeś. ;)

3 mies.
Tatry Zachodnie o zachodzie

+++

3 mies.
Linia ciała

+++

3 mies.
rovelove VI

+++

3 mies.
Bóg map nie rozdaje ...

+++

3 mies.
LINHA DA AMIZADE

+++

3 mies.
Czekając na...

Marku, zbuj we wlasnej osobie. Cóż bylo robić skoro wokól wilcy...

3 mies.
Czekając na...

+++:)

3 mies.

+++

3 mies.
Zanim zaszło słońce

+++

3 mies.
Morning Poem

+++

3 mies.
Ucieczka

Pięknie

3 mies.
Linia ciała

Ładnie światłem musnięta :)

3 mies.
Bóg map nie rozdaje ...

Swietne !

3 mies.
Luxor

Fajnie

3 mies.
Lublin - ul. Lubartowska

Dobre

3 mies.
Czekając na...

Super!

3 mies.
Czekając na...

Czy to zbuj tam siedzi? ;) Świetne jest.

3 mies.
Profil kobiety w low key

i znów PE,wtedy się spaja,bdb

3 mies.
Madera

Świetne.

3 mies.
Bóg map nie rozdaje ...

Plusy

3 mies.
Bóg map nie rozdaje ...

Świetne!

3 mies.