Jestem bardzo początkującym amatorem będę bardzo wdzięczna nie za ostre słowa krytyki lecz podpowiedz co zmienić by zrobić dane zdjęcie dobrze szczególnie od ludzi którzy fotografią zajmują sie na codzień, z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich serdecznie